Medal of Honor: Airborne (Xbox 360) - okladka

Medal of Honor: Airborne (Xbox 360)

Premiera:
04 września 2007
Premiera PL:
14 września 2007
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (29)Gram (7)Ukończone (10)Kupię (6)

Opis Medal of Honor: Airborne (Xbox 360)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 7h 44min

+ czaswięcej

Medal of Honor: Airborne to kolejna odsłona kultowej serii strzelanek FPP, w której akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Teatrem działań będzie ponownie okres drugiej wojny światowej, a naszym przeciwnikiem naziści. Niemniej jednak, tym razem producent nie stawia na fakty historyczne i nieco je naciąga.

W Medal of Honor: Airborne wcielamy się w role Boyda Taversa czyli członka amerykańskiej 82-giej Dywizji Powietrzno-desantowej. Projekt, według twórców, uczy graczy myśleć. Koniec misji z jedną dróżką, gdzie wyskakują po bokach przeciwnicy. Koniec z miastem, przez które prowadzi tylko jedna uliczka i budowlami, do których nie da się wejść. Od czasu krótkiego wprowadzenia w samolocie, mamy całkowitą kontrolę nad bohaterem, sami decydujemy, kiedy skakać ze spadochronu, gdzie lądować i w jaki sposób osiągnąć swój cel.

Medal of Honor: Airborne oferuje graczowi pełną dynamiki walkę z przeciwnikiem, w której pierwsze skrzypce odgrywa broń palna. Ta podzielona została na standardowe pistolety, strzelby i karabiny, ale również garść bardziej wyszukanych narzędzi zagłady. Niestety nie ma możliwości zasiadania za sterami pojazdów. Poruszamy się jedynie na piechotę.

Tytuł, prócz kampanii dla jednego gracza oferuje też rozgrywki wieloosobowe. Oprawa wizualna generowana jest przez zaawansowany silnik graficzny, oferujący wysokiej jakości tekstury, szczegółowe modele i nowoczesne efekty specjalne.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Medal of Honor: Airborne (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmarkocik   @   17:43, 28.08.2010
gra fajna ale może sie znudzić
0 kudosjabu28   @   18:10, 07.11.2010
Bardzo fajna gra ma swój niepowtarzalny urok. Lubie jak wyskakuje zamek z karabinu, jak w trakcie ataku dłuży się czas przy przeładowaniu. Bardzo fajnie oddana realia II wojny światowej.
Polecam każdemu fanowi gier o tej epoce.