Cztery kolejne gry ze wsparciem dla wstecznej kompatybliności Xboksa One

The Elder Scrolls IV: Oblivion wkracza do wstecznej kompatybilności Xboksa One!

@ 30.11.2016, 11:50
xbox 360, xbox one

Cztery kolejne gry ze wsparciem dla wstecznej kompatybliności Xboksa One

Microsoft zaktualizował listę tytułów z poprzedniej generacji konsol, które możliwe są do uruchomienia na konsoli Xbox One. Do rodziny wstecznej kompatybilności dołączyły własnie The Elder Scrolls IV: OblivionMedal of Honor: AirborneTrine 2 oraz Astropop.

W powyższym zestawieniu na uwagę zasługuje dzieło studia Bethesda, określane w naszej recenzji przez Marcina mianem "gry po prostu zajebistej, gwarantującej godziny świetnej zabawy". Medal of Honor: Airborne podejmuje natomiast tematykę II Wojny Światowej, ukazanej z perspektywy spadochroniarza. Patrząc na wsparcie wojennych klasyków, wypada jedynie zgodzić się z Ubisoftem!

Jeśli macie wspomniane tytuły w formie pudełkowej, wystarczy, że umieścicie nośnik w czytniku konsoli, a pobierze się aktualizacja, umożliwiająca granie. W przypadku wydania cyfrowego, wszystko powinno pobrać się za jednym zamachem.


Sprawdź także:
Medal of Honor: Airborne

Medal of Honor: Airborne

Premiera: 13 listopada 2007
PS3, PC, XBOX 360

Medal of Honor: Airborne to kolejna odsłona kultowej serii strzelanek FPP, w której akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Teatrem działań będzie ponownie okres...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?