Detroit: Become Human (PS4) - okladka

Detroit: Become Human (PS4)

Premiera:
25 maja 2018
Premiera PL:
25 maja 2018
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Strona:

ObserwujMam (19)Gram (2)Ukończone (14)Kupię (6)

Opis Detroit: Become Human (PS4)
Dirian @ 11:07 28.10.2015
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 11h 31min

+ czaswięcej

Detroit: Become Human to kolejna produkcja cenionego studia Quantic Dream, ojców Heavy Rain czy Beyond: Dwie Dusze. Podobnie jak w przypadku poprzedni dzieł, Detroit również jest przygodówką z elementami akcji oraz tytułów reprezentujących gatunek zręcznościowych. Nacisk postawiony jest na opowiadaną historię oraz wybory moralne, które gracz podejmuje na każdym kroku swojej przygody, a które mają wpływ na późniejsze losy bohaterów pierwszo- i drugoplanowych.

Detroit: Become Human prezentuje historię androida o imieniu Kara, którego pierwszy raz ujrzeliśmy w demie technologicznym wydanym w 2012 roku z myślą o PlayStation 3. Twórcy wówczas pracowali nad wspomnianym Beyond, ale najwyraźniej, wykreowana na potrzeby pokazówki, postać na tyle przypadła im do gustu, że postanowili finalnie osadzić ją w kolejnej grze stworzonej z myślą o PlayStation 4.

Detroit: Become Human porusza kwestię człowieczeństwa, starając się odpowiedzieć na pytanie: Co tak naprawdę znaczy być człowiekiem? Android Kara, w wyniku pewnych wydarzeń, trafia z taśmy fabrycznej do codziennego świata. Nie byłoby w tym nic nadzwyczaj dziwnego, wszak w przygotowanym przez Quantic Dream świecie roboty żyją razem z ludźmi, lecz Kara z jakiegoś bliżej nieznanego powodu posiada uczucia.

Akcja gry toczy się w tytułowym mieście Detroit, w dość odległej przyszłości. Rozgrywka przypomina poprzednie produkcje ekipy Davida Cage’a, co oznacza interaktywną opowieść, na wzór poprzednich gier studia Quantic Dream.

PEGI: Od 18 lat
Screeny z Detroit: Become Human (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?