Medal of Honor: Airborne (PS3) - okladka

Medal of Honor: Airborne (PS3)

Premiera:
13 listopada 2007
Premiera PL:
07 grudnia 2007
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (41)Gram (20)Ukończone (8)Kupię (6)

Opis Medal of Honor: Airborne (PS3)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 7h 44min

+ czaswięcej

Medal of Honor: Airborne to kolejna odsłona kultowej serii strzelanek FPP, w której akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Teatrem działań będzie ponownie okres drugiej wojny światowej, a naszym przeciwnikiem naziści. Niemniej jednak, tym razem producent nie stawia na fakty historyczne i nieco je naciąga.

W Medal of Honor: Airborne wcielamy się w role Boyda Taversa czyli członka amerykańskiej 82-giej Dywizji Powietrzno-desantowej. Projekt, według twórców, uczy graczy myśleć. Koniec misji z jedną dróżką, gdzie wyskakują po bokach przeciwnicy. Koniec z miastem, przez które prowadzi tylko jedna uliczka i budowlami, do których nie da się wejść. Od czasu krótkiego wprowadzenia w samolocie, mamy całkowitą kontrolę nad bohaterem, sami decydujemy, kiedy skakać ze spadochronu, gdzie lądować i w jaki sposób osiągnąć swój cel.

Medal of Honor: Airborne oferuje graczowi pełną dynamiki walkę z przeciwnikiem, w której pierwsze skrzypce odgrywa broń palna. Ta podzielona została na standardowe pistolety, strzelby i karabiny, ale również garść bardziej wyszukanych narzędzi zagłady. Niestety nie ma możliwości zasiadania za sterami pojazdów. Poruszamy się jedynie na piechotę.

Tytuł, prócz kampanii dla jednego gracza oferuje też rozgrywki wieloosobowe. Oprawa wizualna generowana jest przez zaawansowany silnik graficzny, oferujący wysokiej jakości tekstury, szczegółowe modele i nowoczesne efekty specjalne.


Wkład w encyklopedię mieli:   silverkin, gregory16mix,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Medal of Honor: Airborne (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosSternal_1995   @   10:27, 24.04.2009
Super gra , solidna grafa, wojenny klimat. Już niemoge się dozekać na nową odsłone.
0 kudosarturwwl   @   15:46, 21.12.2009
gra jest niezla tylko trudna,generalnie warta tych 70 pln
0 kudosPietek=)   @   14:32, 27.12.2009
Pożyczyłem od kumpla i pogrywam od 2 dni Szczęśliwy zawsze chciałem mieć okazję by zagrać w tą część MoH'a i w końcu się udało Dumny .

Grafika jak na 2007 całkiem fajna, świetnie oświetlone miejsca (druga misja),ładne efekty wybuchu(np. granatu) czy też strzału z broni.

Skoki spadochronowe świetne Dumny , bardzo fajne uczucie gdy można sobie powoli spadać Uśmiech .

Denerwują mnie rzadko rozmieszczone "czek-pointy" Poirytowany , poziom gry na casul trochę mnie zadziwił (szybko da się zginąć) ale to tylko kwestia czasu pewnie do póki się przyzwyczaję do sterowania.

Ogólnie gra zapewne warta (muszę przejść całą by móc stwierdzić cokolwiek konkretniejszego Dumny ) więc postaram się ją przejść kiedyś Niewinny bo w końcu jeszcze nawet Call 6 nie przeszedłem Niewinny
0 kudosRekruta   @   22:41, 12.05.2010
sterowanie w strzelaniach było trudne do opanowania mi przyzwyczajenie zajęło ćwierć misji
muzyka przy menu wpasowana idealnie
a w akcji jeszcze bardziej
0 kudosAlex14   @   17:26, 23.05.2010
Gra jest niezła. Denerwuje jedynie głupota komputerowych kolegów i przeciwników.
0 kudosurban2020   @   22:38, 09.09.2010
jeżeli o mnie chodzi to nie byłem zbytnio zadowolony nie jest to najlepsza gra jeżeli chodzi o strzelanki spodziewałem się czegoś lepszego zawsze mi się podobała seria medal of honor grałem we wszystkie jak dotąd części każda pokazywała coś fajnego a tu tylko skakanie ze spadochronu było jakąś nowością za trzecim razem mi się to już znudziło przeszedłem ją ale na koniec nie byłem zachwycony zbytnio
Dodaj Odpowiedź