American Truck Simulator (PC) - okladka

American Truck Simulator (PC)

Premiera:
03 lutego 2016
Premiera PL:
03 lutego 2016
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (35)Gram (14)Ukończone (5)Kupię (5)

Opis American Truck Simulator (PC)
Dirian @ 17:45 18.12.2015
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 33h 38min

+ czaswięcej

American Truck Simulator jest, jak sama nazwa wskazuje, symulatorem jazdy ciężarówką. Gra powstała z ramienia studia SCS Software, doskonale znanego miłośnikom gatunku.

W grze wcielamy się w rolę kierowcy ciężarówki, którego zadaniem jest wożenie towarów po całych Stanach Zjednoczonych. Zaczynamy jako początkowy pracownik korporacji, by z czasem awansować i w końcu stworzyć własne, dobrze prosperujące przedsiębiorstwo, zatrudniające innych kierowców. Tytuł w skrócie można określić jako "amerykański" odpowiednik ciepło przyjętego Euro Truck Simulator 2, choć twórcy nie zapomnieli o wprowadzeniu nowości - m.in. policji patrolującej trasy. Te z kolei postarano się jak najdokładniej odwzorować, wzorując się oczywiście na Interstate Highway System - głównej sieci autostrad w USA. Nie zabrakło jednak także mniejszych dróg szybkiego ruchu, czy też charakterystycznych miejscówek, jak most Golden Gate.

Twórcy do dyspozycji graczy oddali szereg licencjonowanych maszyn (m.in. Kenworth), w tym słynne amerykańskie 18-kołowce. 

American Truck Simulator działa w oparciu o zmodyfikowaną wersję silnika znanego z Euro Truck Simulator 2.

Wymagania: Twórcy gry American Truck Simulator ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 3 lat
Screeny z American Truck Simulator (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosamdep50   @   22:18, 18.12.2015
Pozwolę sobie przypomnieć, że firma SCS Software znacznie wcześniej niż Euro Truck Simulator 2 (i bez "2") wydała całą serię gier pod zbiorczym tytułem "18 Wheels of Steel" z tymi właśnie osiemnastokołowcami w roli głównej. Dumny
I oczywiście wszystkie te gry pozwalały na jazdę po rozległych terenach USA. Puszcza oko

1 kudosJackieR3   @   17:00, 08.01.2016
A mnie się marzy gra gdzie podobnie jak w Google Earth można by zjechać cały świat.
0 kudosTitang0   @   11:39, 27.01.2016
Ciekawe jak z odwzorowaniem map. Czy faktycznie setki kilometrów będziemy jechali przez kilkanaście godzin, czy wystarczy godzina i przejedziemy cały stan?
0 kudosTUKANISKO74   @   01:46, 29.09.2017
Cytat: Titang0
Ciekawe jak z odwzorowaniem map. Czy faktycznie setki kilometrów będziemy jechali przez kilkanaście godzin, czy wystarczy godzina i przejedziemy cały stan?


Obecnie są trzy stany i przejazd przez nie z towarem bez łamania ograniczeń prędkości to minimum 2H rzeczywistego czasu, ale uwierz mi mało kto tak jeździ i ciśnie sie ile się da a i tak ma się odczucie jakby sie jechało wieczność i występuje syndrom śpiącego kierowcy, formalnie oczy sie przymykają na długich prostych Uśmiech Według mnie to daje super klimat pracy kierowcy.
Dodaj Odpowiedź