Brothers in Arms: Hell's Highway (Xbox 360) - okladka

Brothers in Arms: Hell's Highway (Xbox 360)

Premiera:
26 września 2008
Premiera PL:
07 listopada 2008
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (15)Gram (5)Ukończone (6)Kupię (6)

Opis Brothers in Arms: Hell's Highway (Xbox 360)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 21h 29min

+ czaswięcej

Brothers in Arms: Hell's Highway to trzecia z kolei część bardzo dobrej taktycznej strzelanki FPS tworzonej przez studio Gearbox Software. Podobnie jak w częściach poprzednich zostajemy przeniesieni na front Drugiej Wojny Światowej i kierując grupą żołnierzy stoczymy jedne z najbardziej zaciekłych walk. Ponownie wcielimy się w Matta Bakera oraz Joe Hartsocka i poprowadzimy nasz oddział do zwycięstwa.

Wątek fabularny programu kręci się wokół operacji zwanej Market Garden. Jej celem było przejęcie i następnie utrzymanie mostów na rzece Ren, co znacząco wpłynęłoby na szale wojny i przechyliło zwycięstwo w stronę aliantów. Niestety akcja nie powiodła się z powodu kontrataku Niemców, którym udało się odzyskać utracone pozycje.

W przeciwieństwie do poprzednich części programu, kontrolować będziemy większą ilość żołnierzy. Brothers in Arms: Hell's Highway odda w nasze ręce aż trzy plutony, oraz mnóstwo dodatkowych jednostek specjalnych takich jak artyleria, wyrzutnie rakiet przeciwpancernych itd. Dzięki znacznie większemu rozbudowaniu otrzymamy więcej możliwości prowadzenia działań, a sama rozgrywka nabierze nowych kolorów.

Brothers in Arms: Hell's Highway działa na całkowicie nowym silniku graficznym, generującym niezwykłej jakości obraz. Mowa tutaj o Unreal Engine 3.0. Wszystkie modele postaci wyglądają bardzo realnie, a ich animacja jest płynna i realistyczna. Poprawie uległy także tereny działań oraz sztuczna inteligencja przeciwników.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Brothers in Arms: Hell's Highway (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?