Gran Turismo Sport (PS4) - okladka

Gran Turismo Sport (PS4)

Premiera:
17 października 2017
Premiera PL:
18 października 2017
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
- napisy
Producent:
Strona:

ObserwujMam (11)Gram (3)Ukończone (1)Kupię (3)

Opis Gran Turismo Sport (PS4)
DevMat @ 20:55 17.12.2015
Mateusz "DevMat" Kulesa

Śr. długość gry: 200h 50min

+ czaswięcej

Gran Turismo Sport to kolejna odsłona niezwykle popularnej serii gier wyścigowych, przeznaczonych na konsolę PlayStation 4. Za jej opracowanie odpowiada studio Polyphony Digital i jest to pierwsza odsłona serii przeznaczona dla wspomnianej platformy. 

Gran Turismo Sport, pomimo ukazania się po części szóstej, nie jest jej prawowitym następcą, tylko swoistym wprowadzeniem do Gran Turismo 7. Produkcja oferuje kilka odmiennych trybów zabawy, a jednym z najważniejszych jest kampania fabularna. Zaczynamy w niej jako niedoświadczony żółtodziób, by finalnie uzyskać tytuł najlepszego kierowcy świata.

Gran Turismo Sport przeznaczone jest zarówno dla jednego, jak i wielu graczy. Co istotne, tytuł stawia nie tylko na rywalizację. Osoby niepragnące się ścigać mogą usiąść na trybunach i dopingować swojego idola.

Tytuł oferuje zaawansowaną oprawę wizualną, a deweloperzy najwięcej uwagi poświęcili oczywiście samochodom oraz realistycznemu ich zachowaniu.

Screeny z Gran Turismo Sport (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?