The Callisto Protocol (PC) - okladka

The Callisto Protocol (PC)

Premiera:
02 grudnia 2022
Premiera PL:
02 grudnia 2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (2)Ukończone (1)Kupię (2)

Opis The Callisto Protocol (PC)
Kawira @ 08:12 17.12.2020
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 12h 35min

+ czaswięcej

The Callisto Protocol to survival horror z elementami akcji osadzony w futurystycznej przyszłości. Za projekt odpowiada debiutanckie Striking Distance Studios, złożone częściowo z ekipy pracującej w Visceral Games przy innej grze w tym gatunku: Dead Space.

Fabuła The Callisto Protocol przenosi gracza do roku 2320. Gracz wciela się w jednego z ostatnich ocalałych przed tajemniczą zarazą, która zaatakowała załogę placówki znajdującej się na tytułowym księżycu Jowisza, Kallisto. Dookoła niemal wszyscy przeobrazili się w tajemnicze monstra - i to samo chcą zrobić z protagonistą.

Rozgrywka The Callisto Protocol pozwala obserwować akcję z trzecioosobowej perspektywy. Gra utrzymana jest w klimacie horroru science-fiction w stylu Dead Space'a, łącząc elementy przygodowej gry akcji ze strzelanką. Do dyspozycji gracza oddane zostały zarówno futurystyczna broń palna jak i narzędzia do walki wręcz. Jego głównym zadaniem zaś jest zwiedzanie kolejnych lokacji, bezustannie walcząc z krwiożerczymi potworami i niebezpiecznymi maszynami.

Wymagania: Twórcy gry The Callisto Protocol ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z The Callisto Protocol (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?