Resident Evil 3 Remake (PC) - okladka

Resident Evil 3 Remake (PC)

Premiera:
03 kwietnia 2020
Premiera PL:
03 kwietnia 2020
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (9)Gram (1)Ukończone (3)Kupię (0)

Opis Resident Evil 3 Remake (PC)
Dirian @ 18:52 22.12.2019
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 10h 26min

+ czaswięcej

Resident Evil 3 Remake to odświeżona odsłona kultowego Resident Evil 3 z 1999 roku. Za produkcję gry odpowiada ekipa należąca do Capcom.

Akcja w Resident Evil 3 Remake dzieje się równolegle do wydarzeń, jakie znamy z Resident Evil 2. W grze wcielamy się w Jill Valentine, byłą oficer elitarnego oddziału S.T.A.R.S, która znalazła się w samym centrum apokalipsy zombie. Wydarzenia mają miejsce w mieście Raccoon City, gdzie swoją siedzibę miała korporacja Umbrella. Wspomniana firma wypuściła wirusa G, który pozarażał mieszkańców i zamienił ich w hordy zombie. Co więcej, naukowcy złowrogiego przedsiębiorstwa stworzyli Nemesisa – mutanta, którego głównym celem jest likwidacja pozostałych przy życiu członków elitarnej grupy S.T.A.R.S. Jako Jill, musimy przetrwać w mieście opanowanym przez zombie, uciec przed Nemesisem i  ostatecznie wydostać się z Raccoon City.

Rozgrywka nie różni się wiele od oryginału, starając się możliwie wiernie go naśladować. W Resident Evil 3 Remake wydarzenia obserwujemy z kamery TPP. Zabawa polega na przemierzaniu lokacji, unikaniu przeciwników (lub konfrontacji z nimi), a także kolekcjonowaniu rozmaitych znajdziek i notatników, które razem z wykonywanymi misjami popychają fabułę do przodu.

Odświeżony Resident Evil 3 śmiga na silniku RE Engine, który wykorzystano też m.in. w Resident Evil 2 Remake. Gra oferuje tym samym bogatą w detale i efektowną oprawę wizualną.

Wymagania: Twórcy gry Resident Evil 3 Remake ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 lat
Screeny z Resident Evil 3 Remake (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?