Dead Space Remake (PC) - okladka

Dead Space Remake (PC)

Premiera:
27 stycznia 2023
Premiera PL:
27 stycznia 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (2)

Opis Dead Space Remake (PC)
Materdea @ 09:08 23.07.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 17h 39min

+ czaswięcej

Dead Space Remake to odświeżenie pierwszej części kultowego trzecioosobowego shootera w klimatach horroru od studia Visceral Games z 2008 roku. Za projekt odpowiada jednak inny deweloper - EA Motive. Ma on na swoim koncie m.in. Star Wars: Squadrons.

Dead Space Remake pod względem fabuły prowadzi gracza tak samo jak oryginał. Wcielamy się w postać Isaaca Clarke'a - wykwalifikowanego inżyniera, który wysłany zostaje na dryfujący w kosmosie transportowiec USG Ishimura. Stracono z nim kontakt, podejrzewając usterkę techniczną. Na miejscu okazuje się jednak, że sytuacja jest dużo trudniejsza, ponieważ załoga została zamieniona w dziwne potwory zwane nekromorfami - stajemy zatem przed wyzwaniem rozwiązania tej enigmatycznej zagadki.

Rozgrywka Dead Space Remake opiera się na mechanizmach zaprezentowanych przez oryginalne dzieło sprzed blisko trzynastu lat. Producenci od zera zbudowali wszystkie lokacje, przedmioty, tekstury na najnowszej wersji silnika Frostbite, znacząco usprawniając tym samym warstwę wizualną. Główną bronią gracza jest futurystyczny pistolet o nazwie Plasma Cutter pozwalający na odcinanie kończyn przerażających stworów. Wraz z postępami w historii możemy ulepszać nasz kombinezon, dzięki któremu dłużej będziemy mogli korzystać z wbudowanych w niego umiejętności (jak np. moc kinetyki), a także zdobywać nowe pukawki.

Wymagania: Twórcy gry Dead Space Remake ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z Dead Space Remake (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?