Zapowiedziano Resident Evil 4 Gold Edition; premiera niebawem

Capcom ujawnił specjalne, kompletne wydanie Resident Evil 4, czyli Gold Edition. Jego premiera będzie miała miejsce niedługo.

@ 02.02.2024, 14:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5, xbox x/s

Zapowiedziano Resident Evil 4 Gold Edition; premiera niebawem

Firma Capcom ujawniła specjalne, kompletne wydanie Resident Evil 4, czyli tzw. Gold Edition. Premiera zestawu będzie miała miejsce już 9 lutego, a nabędziemy go w wersjach przeznaczonych dla komputerów osobistych oraz konsol Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Resident Evil 4 Gold Edition zawiera bazową grę, a także dodatek Separate Ways i specjalny pakiet dodatkowych kostiumów, filtrów oraz akcesoriów. Są w nim też dodatkowe bronie, możliwość podmiany oryginalnej ścieżki dźwiękowej, a także mapa, która ułatwi poszukiwanie skarbów. Zestaw to również wszystkie wydane do tej pory aktualizacje i usprawnienia.

Jeśli do tej pory nie zdecydowaliście się na zakup Resident Evil 4 Remake, koniecznie zróbcie to teraz. Jak wynika z naszej recenzji, remake kultowej "czwórki" to wyśmienita produkcja. Podczas zabawy z nią możecie korzystać z naszego kompleksowego poradnika. Gdybyście kupowali grę na PC, rzućcie ponadto okiem na jej wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Resident Evil 4 Remake

Resident Evil 4 Remake

Premiera: 24 marca 2023
PC, PS5, XBOX X/S, PS4

Resident Evil 4 Remake to odświeżona wersja czwartej pełnoprawnej odsłony jednej z najpopularniejszych serii survival horrorów z zombie w roli głównej. Włodarze z firmy C...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   15:26, 02.02.2024
No i fajnie. Mam jeszcze Trójkę do ogrania a przez ten czas ta Gold Edycja stanieje. Ubiorę Adę Wong w jakąś kusą sukienkę i zaśpiewam "Ada, to nie wypada".😁
0 kudosmrPack   @   21:08, 02.02.2024
Jedna z najlepszych gier zeszłego roku. Kto nie grał niech nadrabia.

Cytat: Barbarella.
Ubiorę Adę Wong w jakąś kusą sukienkę i zaśpiewam "Ada, to nie wypada".😁
Po jednokrotnym przejściu jest do wyboru krótka sukienka z dwójki remake lub długa z oryginału Puszcza oko