Data premiery trybu VR dla Resident Evil 4 Remake została zaplanowana na grudzień

Tryb VR zostanie dodany do Resident Evil 4 Remake w grudniu.

@ 01.12.2023, 11:26
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps5

Data premiery trybu VR dla Resident Evil 4 Remake została zaplanowana na grudzień

Capcom ogłosiło datę premiery trybu VR dla świetnego Resident Evil 4 Remake. Nowy tryb, który ukaże się wyłącznie na PlayStation VR2, będzie dostępny już za kilka dni, bo 8 grudnia.

Nowy model zabawy będzie dostępny jako bezpłatna aktualizacja do gry, a tego samego dnia ukaże się także wersja demonstracyjna. Choć nie zostało to jeszcze potwierdzone, prawdopodobne jest, że aktualizacja VR pozwoli graczom rozegrać cały remake Resident Evil 4 w wirtualnej rzeczywistości.

Dodatek ma działać podobnie, jak tryb VR do gry Resident Evil Village, który został wydany w lutym i pozwolił graczowi rozegrać całą historię gry w rzeczywistości wirtualnej, korzystając z kontrolerów VR2 Sense, aby poczuć wibracje, odrzut oraz opór podczas rozgrywki.

Cena PlayStation VR2 wynosi aktualnie 599,99 EUR. Gracze otrzymują gogle PlayStation VR2, kontrolery PS VR2 Sense i słuchawki.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   13:49, 01.12.2023
Wydaje mi się że Resident Evil w trybie VR powinien mieć ograniczenie wiekowe do 40 lat. Powyżej to już taka zabawa zawałem chyba grozi. Ja niby żartuję ale chyba w jakiś sposób się zabezpieczą przed ewentualnymi pozwami że " gracz zszedł w trakcie gry".
0 kudosmrPack   @   09:44, 02.12.2023
Walka z np. Krauserem czy Del Lago będzie pewnie epicka w VR Puszcza oko