Diablo II: Resurrected (PS4) - okladka

Diablo II: Resurrected (PS4)

Premiera:
23 września 2021
Premiera PL:
23 września 2021
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Diablo II: Resurrected (PS4)
Materdea @ 13:17 23.02.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 25h 45min

+ czaswięcej

Diablo II: Resurrected to odświeżone wydanie kultowego hack & slasha z 2000 roku - Diablo II. Oryginał wpisał się w annały gatunku jako świetne rozwinięcie idei wykreowanej przez swoją poprzedniczkę, pierwszą część Diablo. Remaster oprócz odświeżonej "podstawki" zawiera również dodatek wydany w 2001 roku - Diablo II: Pan Zniszczenia.

W Diablo II: Resurrected ponownie wcielamy się w wojownika z wybranej przez nas klasie, który przeżywszy walkę z pierwszej części, tym razem na dobre musi pozbyć się tytułowego Pana Grozy. Historia zamknięta jest, podobnie jak w oryginale, w pięciu aktach, w których przemierzamy rozmaite lokacje - od miasteczek i zrujnowanych wiosek przez mroczne i skryte w ciemnościach podziemia oraz katakumby.

Diablo II: Resurrected wraca z tym, co Diablo II miało najlepszego - mroczną atmosferą i świetnym gameplayem. Remaster wpisuje się w ideę StarCraft: Remastered - rozgrywka pozostała bez zmian, niemal od zera zbudowano zaś oprawę wizualną. W grze mamy m.in. dynamiczne oświetlenie, usprawnione animacje, a także znacznie lepiej prezentujące się zaklęcia oraz elementy otoczenia jak i same lokacje. Deweloperzy podrasowali rozdzielczość do 4K oraz odtworzyli klatka po klatce 27 minut ikonicznych scenek przerywnikowych. Ścieżkę nagrano ze wsparciem dla dźwięku przestrzennego w standardzie Dolby 7.1.

Diablo II: Resurrected oferuje możliwość przełączania się "w locie" między oryginalną, a zremasterowaną grafiką, a także wspiera modyfikacje i możliwość przenoszenia zapisów gry między wersjami gry na różne urządzenia.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Diablo II: Resurrected (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?