Path of Exile (PC) - okladka

Path of Exile (PC)

Premiera:
23 października 2013
Premiera PL:
23 października 2013
Platformy:
Gatunek:
RPG / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
brak danych
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (33)Gram (11)Ukończone (4)Kupię (2)

Opis Path of Exile (PC)
Gilberto @ 09:26 19.07.2011
Krzysztof "Gilberto" Gwóźdź
Mam na imię Krzysztof, pochodzę z Krakowa :) Interesuję się przede wszystkim muzyką dlatego też pogrywam sobie na gitarce klasycznej oraz elektrycznej. :>

Śr. długość gry: 16h 0min

+ czaswięcej

Path of Exile to darmowa gra RPG akcji wyposażona wyłącznie w moduł sieciowy, będącą debiutancką produkcją studia Grinding Gear Games.

W Path of Exile mamy do dyspozycji 6 klas postaci, możliwość doskonalenia dowolnej umiejętności oraz używania każdej broni, niezależnie od klasy. Dynamiczny system korzystania z umiejętności oferuje niezapomniane wrażenia podczas walki oraz szybkie, wypełnione akcją pojedynki. Path of Exile stawia przed graczem wiele rozmaitych potworów oraz sieciowy tryb PvP, w którym do boju stają tylko realni wojownicy.

Wraeclast - świat gry jest bardzo mroczny i przepełniony fantastyką. Grinding Gear Games postanowiło nie sprzedawać dodatkowych umiejętności, broni czy punktów doświadczenia, by uniknąć sprzeczek bądź negatywnych opinii na temat gry.

Wymagania: Twórcy gry Path of Exile ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.

Wkład w encyklopedię mieli:   Dirian,
Screeny z Path of Exile (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   15:36, 30.01.2013
Według mnie o wiele lepsza niż Diablo III system rozwoju postaci dosłownie wymiata, do tego rozwiązania jak w Diablo 2 czyli np: upgrade przedmiotów wkładając w nie kamienie

Jest Open Beta i dziwie się ze tak mało komentarzy jest Dumny czyżby na MG nikt nie był zainteresowany tym tytułem, w szczególności że jest on za free.
0 kudosKattowitz   @   15:55, 30.01.2013
Na MG jest zainteresowanie Szczęśliwy Grałam trochę, ale zbyt depresyjna grafika i toporny inwentarz, chociaż klimat Diablo i Diablo II jak najbardziej utrzymany. Tak czy owak, aktualnie mam inne gry na tapecie, więc odpuszczam sobie na razie PoE Uśmiech
0 kudoshunter   @   16:16, 30.01.2013
Cytat: Fox46
Jest Open Beta i dziwie się ze tak mało komentarzy jest

Bo nie dla kazdego to fajna gra jest?
0 kudosKrru   @   14:15, 01.02.2013
Ostateczna data premiery została ustalona na 19 marca tego roku. Tego dnia zakończy się dominacja Diablo III. Nadchodzi nowy król hack'n'slash!
0 kudospawelecki96   @   21:57, 14.02.2013
Muszę przyznać, że ciekaw jestem tego tytułu. Chyba się zaopatrzę w najbliższym czasie.
@Krru: pewien jesteś, że Diabełek da się tak łatwo strącić z tronu? Pamiętaj, że PoE to sieciówka, a Diablo ma jednak całkiem ciekawą kampanię fabularną, tryb multi i od niedawna PvP. Na pewno rośnie konkurencja dla Diablo i Torchlight'a, ale nie byłbym taki pewny, czy Blizzard da się pokonać Dumny
0 kudosKrru   @   08:52, 15.02.2013
Z reguły potyczki PvP w Diablo III kończą się po kilku sekundach. Działa to na zasadzie ,,kto pierwszy odpali najlepsze skille".
0 kudospawelecki96   @   11:13, 15.02.2013
Cóż, nie wypowiem się na ten temat, bo nie testowałem jeszcze tego PvP, ale dla mnie sam pomysł wprowadzania tego systemu go gry typu hack'n'slash był dziwny Dumny Takie rzeczy się dla mnie najlepiej nadają do slasherów, gdzie system walki nie opiera się na zasadzie "non-stop LPM + czasami jakieś skille".
0 kudosKrru   @   06:52, 25.02.2013
Cytat: pawelecki96
@Krru: pewien jesteś, że Diabełek da się tak łatwo strącić z tronu? Pamiętaj, że PoE to sieciówka, [...].

PoE będzie udostępnione za darmo co już na samym starcie zapewnia tej produkcji znacznie szersze grono odbiorców i stawia ją na uprzywilejowanej pozycji.
0 kudosKattowitz   @   09:30, 25.02.2013
Nie do końca za darmo, Panowie. Mikropłatności zostaną karta przetargową - a ja ich serdecznie nienawidzę. Poza tym, PoE nie wciągnęło mnie jakoś szaleńczo, nic w nim specjalnego, wciąż wolałabym zagrać w Diablo II. Klimat gry także jest jakiś... kiepski. No i interfejs wyraźnie dla panów, albowiem nagie kobiety to nie jest coś, co chciałabym widzieć jako otoczki kul życia i many (gdyby chociaż artystyczne były..) xD W dodatku brak konkretnej fabuły i waluty. Na zakończenie wersja językowa. Niewielu małolatów w tych czasach zna angielski (o dziwo!), więc prędzej pozostaną przy diablo III czy Torchlight, chociażby dlatego, że wiedzą o co w grze chodzi.
Zaraz zostanę pożarta żywcem przez fanatyków tejże świeżej produkcji, ale jakoś mam to gdzieś xD
0 kudosKrru   @   06:51, 26.02.2013
Owszem, w grze są mikropłatności, jednak za prawdziwą gotówkę można zaopatrzyć się tylko i wyłącznie w czysto kosmetyczne dodatki - niewpływające na rozgrywkę.
0 kudosfebra1976   @   18:14, 21.01.2016
Cytat: GregPl
Nie polecam ściagać na steam za free ponieważ to jest nudne , głupie , glupia garfika
Niezwykle interesująca opinia, ciekawe jakie IQ ma "mondra" grafika.
0 kudosLunarBird   @   17:20, 03.08.2016
Cytat: GregPL
Nie polecam ściagać na steam za free ponieważ to jest nudne , głupie , glupia garfika

Nie widziałem w PoE żadnego enpeca imieniem Glupia Garfika...
Cytat: Krru
Owszem, w grze są mikropłatności, jednak za prawdziwą gotówkę można zaopatrzyć się tylko i wyłącznie w czysto kosmetyczne dodatki - niewpływające na rozgrywkę.

Nie do końca prawda. Brak dodatkowych stron w skrzyni z ekwipunkiem jednak boli. Zwłaszcza,że walutą w grze są kamienie, które trzeba zbierać i ulepszać, co wymaga miejsca na ich przechowywanie.

Niemniej generalnie za mikropłatności faktycznie żadnego wielkiego boosta dla postaci się nie kupi i to jest wielki plus. Niewiele gier F2P jest faktycznie FREE to play. Twórcom PoE udało się zmieścić w granicach tolerancji.
0 kudosTrafaglarWal   @   11:57, 21.06.2017
Czy mamy tu jeszcze aktywnych graczy w PoE? Za niedługo wychodzi nowy dodatek The Fall of Oriath i nowy 6 (!!) aktów. 3 z nich są już na Becie, akty 8 i 9 można podejrzeć tutaj : PoE Fall of Oriath
0 kudosLunarBird   @   16:21, 04.09.2018
Tak tylko dopowiem, że Path of Exile stale się rozwija. Dodatki co prawda nader często wprowadzają jedynie tymczasową ligę i nowe mechaniki tylko na jej potrzeby - ale bywają też uzupełnienia pozostające na stałe w grze.

Wyżej wymienione dodatkowe akty to nie jedyny przykład. Doszły też przepowiednie i karty do wróżenia, które dają dodatkowe możliwości zdobycia pożądanych przedmiotów. Często są dodawane nowe skill gemy - chociażby Herald of Purity, który ukazał się z najnowszym dodatkiem.

Moje prywatne zdanie jest takie, że w PoE zmienia się sporo więcej niż w konkurencyjnych grach z Diablo 3 na czele.
Dodaj Odpowiedź