Diablo 2: Resurrected z problemami na starcie. Serwery nie wytrzymują wysokiego zainteresowania

Gracze nie mogą dołączyć do gry, ani stworzyć nowych sesji. Niektórzy donoszą też, że nie ma możliwości wykreowania nowych postaci.

@ 23.09.2021, 18:38
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Diablo 2: Resurrected z problemami na starcie. Serwery nie wytrzymują wysokiego zainteresowania

Serwery Diablo 2: Resurrected są już online, a tysiące graczy z całego świata rzuciło się w wir rozgrywki. Niestety, jak to zwykle bywa, nie obyło się bez problemów technicznych, przynajmniej w przypadku wersji PC i rozgrywek za pośrednictwem Battle.net.

Do Diablo 2: Resurrected można się zalogować, ale dołączenie do gry graniczy z cudem. Mi udało się przed chwilą stworzyć postać, ale już wykreowanie własnego serwera czy nawet próba wejścia na czyjś serwer to wyzwanie na miarę walki z samym Diablo... Twórcy zdają sobie jednak z tego sprawę i podobno już pracują nad rozwiązaniem problemu. 

Jeśli więc zarezerwowaliście dzisiejszy wieczór dla odświeżonego Diablo II, to musicie uzbroić się w cierpliwość. Być może gdy pierwszy "szał logowania" nieco odpadnie, to sytuacja się unormuje. Póki co zostaje albo przeczekać, albo zagrać w trybie single player, który oczywiście działa bez problemu.

My czekamy na poprawę sytuacji i bierzemy się za rozgrywkę - na dniach spodziewajcie się recenzji.


Sprawdź także:
Diablo II: Resurrected

Diablo II: Resurrected

Premiera: 23 września 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Diablo II: Resurrected to odświeżone wydanie kultowego hack & slasha z 2000 roku - Diablo II. Oryginał wpisał się w annały gatunku jako świetne rozwinięcie idei wykreowan...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:27, 24.09.2021
Skoro trójka miała problem z serwerami w dniu premiery to czemu nie odświeżona dwójka? Zwłaszcza, że niektórzy fani do dziś potrafią grać w oryginał.