Resident Evil VII: Biohazard (PC) - okladka

Resident Evil VII: Biohazard (PC)

Premiera:
24 stycznia 2017
Premiera PL:
24 stycznia 2017
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (24)Gram (8)Ukończone (12)Kupię (4)

Opis Resident Evil VII: Biohazard (PC)
bigboy177 @ 14:20 17.06.2016
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: 9h 36min

+ czaswięcej

Resident Evil VII: Biohazard to kolejna odsłona słynnej serii horrorów, opracowanej przez firmę Capcom. Po kilku rozdziałach nastawionych bardziej na akcję, a mniej na klimat wydawca postanowił powrócić do korzeni, ale jednocześnie postawił na wiele nowych rozwiązań.

Najważniejszą innowacją jest przeniesienie wszystkiego do widoku pierwszoosobowego. Gracz porusza się więc po wirtualnym świecie, spoglądając oczami głównego bohatera. Przemierzając mroczne lokacje staramy się zarządzać surowcami (rozliczne zioła, przywracające m.in. punkty życia), poszukiwać przydatnych przedmiotów, rozwiązywać zagadki logiczne oraz walczyć z napotkanymi przeciwnikami.

Na potrzeby Resident Evil VII opracowano wiele różnych rodzajów broni, a także oponentów, z którymi musimy się zetrzeć. Co istotne, nie każdego da się wyeliminować. Są tacy, przed którymi należy uciekać - to bowiem jedyna droga ratunku.

Bardzo ważnym elementem każdego poziomu są także zagadki. Podobnie jak w przypadku pierwszych odsłon serii, wiele łamigłówek wymaga przemierzenia znacznych obszarów i powiązania ze sobą niełatwo kojarzących się faktów. To pogłębia poczucie walki o przetrwanie i daje większą satysfakcję.

Resident Evil VII: Biohazard działa na nowoczesnym silniku graficznym, generującym sugestywną i efektowną oprawę audio-wizualną. Tytuł korzysta z gogli wirtualnej rzeczywistości, m.in. z PlayStation VR.

Wymagania: Twórcy gry Resident Evil VII: Biohazard ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 lat
Screeny z Resident Evil VII: Biohazard (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosVerdyct   @   21:01, 20.12.2016
Właśnie pograłem w demo i coś mi mówi, że chyba jest na co czekać. Niezłe klimaty.
0 kudosScandaL   @   13:42, 29.07.2019
mam zamiar kupić mimo że się boję haha