Resident Evil 2, 3 oraz 7 otrzymały next-genowe aktualizacje

Dzięki darmowej aktualizacji, Resident Evil 2, 3 oraz 7 wyglądają lepiej na PlayStation 5 i Xboksach Series X|S.

@ 14.06.2022, 16:19
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Resident Evil 2, 3 oraz 7 otrzymały next-genowe aktualizacje

Wielu graczy czekało na ten moment. Capcom udostępnił wreszcie aktualizacje dla Resident Evil 2, 3 oraz 7, przeznaczone dla konsol obecnej generacji. Dzięki temu wszystkie trzy wymienione tytuły działają natywnie na PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S.

Next-genowe aktualizacje Resident Evil 2, Resident Evil 3 oraz Resident Evil VII są już dostępne w sieci. Co ważne pobierzecie je całkowicie za darmo. Jeśli się na to zdecydujecie, w każdym z wymienionych tytułów zobaczycie wyższą liczbę klatek na sekundę, ray-tracing oraz usłyszycie dźwięk 3D. W przypadku PlayStation 5 będziecie też w stanie korzystać z możliwości kontrolera DualSense.

Capcom postanowił docenić też graczy, którzy bawią się na komputerach osobistych. Okazuje się bowiem, że wszystkie trzy wymienione tytuły w wersjach dla blaszaków oferują darmowe aktualizacje. Wystarczy je pobrać, a następnie cieszyć się za darmo usprawnioną oprawą wizualną. Wszystkie zmiany zobaczyć możecie na poniższym materiale filmowym - koniecznie na niego zerknijcie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?