Alan Wake 2 - kolejny efektowny gameplay, w którym występuje reżyser gry, Sam Lake

W sieci pojawił się kolejny materiał filmowy, promujący Alan Wake II. Także i tym razem mamy do czynienia z wideo pokazującym rozgrywkę.

@ 20.09.2023, 13:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Alan Wake 2 - kolejny efektowny gameplay, w którym występuje reżyser gry, Sam Lake

Studio Remedy Entertainment, we współpracy z IGN, opublikowało w sieci kolejny materiał filmowy, promujący Alan Wake II. Także i tym razem mamy do czynienia z prezentacją rozgrywki. Podczas seansu widzimy, jak główny bohater, Alan Wake, natrafia na postać wzorowaną na reżyserze gry, Samie Lake'u.

Postać, w którą wciela się Sam Lake, to Alex Casey - detektyw z powieści napisanych przez Alana Wake'a. Mężczyźni rozmawiają w ciemnej alejce na temat jakiegoś tajemniczego manuskryptu, kultu oraz morderstw. Alan Wake zdaje się być zdezorientowany tym co widzi, a cała konwersacja jest niebywale klimatyczna. Przywołuje ona na myśl serię Max Payne.

Jeśli chodzi o to, w którym momencie dzieją się wydarzenia ze zwiastuna, najprawdopodobniej mamy do czynienia z ujęciami z początku. Alan znajduje tu bowiem pistolet oraz latarkę - przedmioty, z których pomocą będzie w stanie walczyć z napotkanymi przeciwnikami, a także ujawniać obiekty spowite mrokiem.

Premierę Alan Wake II zaplanowano na 27 października, a grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S.


Sprawdź także:
Alan Wake II

Alan Wake II

Premiera: 27 października 2023
PC, PS5, XBOX X/S

Alan Wake II to kontynuacja przygodowej gry akcji z 2011 roku, za której opracowaniem stało studio Remedy Entertainment. "Dwójka" także jest autorstwa ojców oryginału - z...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   15:53, 20.09.2023
Za chwilę całą grę pokażą...
2 kudosBarbarella.   @   16:03, 20.09.2023
Dlatego też rzadko oglądam takie zajawki. Może jedną, dwie żeby mieć jakieś wyobrażenie o grze. Zresztą oglądanie filmików z gier jest po prostu nudne.