Alan Wake II (PC) - okladka

Alan Wake II (PC)

Premiera:
27 października 2023
Premiera PL:
27 października 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (4)Gram (1)Ukończone (2)Kupię (3)

Opis Alan Wake II (PC)
Materdea @ 13:43 10.12.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 22h 39min

+ czaswięcej

Alan Wake II to kontynuacja przygodowej gry akcji z 2011 roku, za której opracowaniem stało studio Remedy Entertainment. "Dwójka" także jest autorstwa ojców oryginału - zmienił się tylko gatunek; teraz to survival horror.

Fabuła Alana Wake'a II pozwala graczowi wcielić się w dwójkę bohaterów: tytułowego pisarza oraz agentkę FBI, Sagę Anderson. Trafiamy do prowincjonalnego miasteczka Bright Falls, w której małomiasteczkowa społeczność otoczona dziką przyrodą Wybrzeża Północno-Zachodniego przeżywa szereg rytualnych morderstw. Sprawa zmienia się w koszmar, gdy agentka odkrywa strony opowieści grozy, która zaczyna ziszczać się na jej oczach. Alan Wake zaś, zagubiony pisarz uwięziony w koszmarze wykraczającym poza granice naszego świata, tworzy mroczną opowieść, usiłując ukształtować otaczającą go rzeczywistość i wyrwać się ze swojego więzienia. Wbrew czającej się grozie Wake stara się zachować zdrowy rozsądek i pokonać diabła w jego własnej grze.

Rozgrywka Alana Wake'a II to teraz survival horror niczym Resident Evil: Village. Zamiast nastrojowej przygodowej gry akcji w klimacie mrocznego thrillera mamy ciężki klimat i walkę o przeżycie. Oznacza to, że gracz zmuszony będzie dbać o bohatera, jego kondycję, a także wyposażenie oraz uzbrojenie. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, ale także dwóch różnych par oczu: Alana Wake'a i Sagi Anderson. Anderson ściga się z czasem na śmierć i życie, by rozwiązać sprawę, a Wake desperackimi próbami stara się zmienić rzeczywistość i uciec z czeluści Leża Mroku.

Wymagania: Twórcy gry Alan Wake II ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Alan Wake II (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?