Marvel’s Midnight Suns - zobaczcie zwiastun poświęcony Kapitanowi Ameryce

W sieci pojawił się nowy materiał promujący Marvel’s Midnight Suns. Tym razem deweloperzy postanowili nam pokazać Kapitana Amerykę w akcji.

@ 06.07.2022, 14:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Marvel’s Midnight Suns - zobaczcie zwiastun poświęcony Kapitanowi Ameryce

Marvel’s Midnight Suns zapowiada się całkiem ciekawie. Jego premiera będzie miała miejsce w październiku, a jeśli czekacie, koniecznie spójrzcie na dostępny poniżej zwiastun. Deweloperzy postanowili pokazać nam za jego sprawą Kapitana Amerykę.

Materiał nie jest jakoś przesadnie długi, ale mimo wszystko warto się z nim zapoznać. Skupia się on na Steviee Rogersie, czyli po prostu Kapitanie Ameryka. Bohater wideo dołącza do Midnight Suns, aby stawić czoła Lilith oraz jej siłom zła. Robi to oczywiście z wykorzystaniem rozmaitych umiejętności specjalnych.

Jak widać poniżej, Kapitan Ameryka jest w stanie pochłaniać aggro wrogów, gdy uderza w swoją tarczę. Prócz tego potrafi zaatakować kilku oponentów jednocześnie przy pomocy swojej tarczy oraz wykonać szarżę pomiędzy nimi. Za sprawą specjalnych run bohater zadaje również obrażenia od ognia.

Zerknijcie na zwiastun i pamiętajcie, że datę premiery Marvel’s Midnight Suns zaplanowano na 7 października, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Nieco później także na Switchu.


Sprawdź także:
Marvel's Midnight Suns

Marvel's Midnight Suns

Premiera: 2023
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Marvel's Midnight Suns to nowa produkcja studia Firaxis Games, autorów nowożytnej serii XCOM oraz marki Sid Meier's Civilization. Tytuł jest taktycznym cRPG-iem z turową ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?