Marvel's Midnight Suns (PC) - okladka

Marvel's Midnight Suns (PC)

Premiera:
02 grudnia 2022
Premiera PL:
02 grudnia 2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strategiczna
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (5)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Marvel's Midnight Suns (PC)
Materdea @ 16:05 16.09.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Marvel's Midnight Suns to nowa produkcja studia Firaxis Games, autorów nowożytnej serii XCOM oraz marki Sid Meier's Civilization. Tytuł jest taktycznym cRPG-iem z turową walką połączoną z karcianym systemem.

Fabuła Marvel's Midnight Suns prezentuje historię Huntera - zapomnianego dziecka Lilyth, matki demonów. Bóstwo zostało ożywione przez Hydrę w celu wypełnienia starożytnej przepowiedni Północnego Słońca. Główny bohater jest postacią wykreowaną przez gracza która dołącza do zespołu złożonego m.in. z Avengersów, mających zatrzymać Lilyth przed jej demonicznymi zakusami.

Rozgrywka Marvel's Midnight Suns to cRPG z dużą dozą taktyki i turowym modelem walki, gdzie nasze ataki i umiejętności reprezentowane są przez losowane karty. Poruszamy się głównie w czteroosobowym zespole, a kompanów dobieramy z sojuszników pozyskiwanych w trakcie przygody - dołączyć może do nas kilkadziesiąt postaci z komiksów i filmów Marvela.


Wkład w encyklopedię mieli:   logan23,
Screeny z Marvel's Midnight Suns (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?