Destroy All Humans! 2: Reprobed - zwiastun pokazujący tryb współpracy

W sieci pojawił się materiał ukazujący lokalny co-op w grze Destroy All Humans! 2: Reprobed.

@ 06.07.2022, 14:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Destroy All Humans! 2: Reprobed - zwiastun pokazujący tryb współpracy

Premiera Destroy All Humans! 2 - Reprobed coraz bliżej, a w związku z tym wydawca przedsięwzięcia, THQ Nordic, regularnie publikuje nowe informacje na jego temat. Tym razem w sieci pojawił się świeży zwiastun ukazujący tryb współpracy na jednym ekranie.

Destroy All Humans! 2 - Reprobed, w przeciwieństwie do remaku części pierwszej, oferować będzie tryb współpracy - dokładnie tak, jak było w przypadku pierwowzoru. Dzięki co-opowi dwójka graczy będzie mogła przejść całą grę na jednym ekranie, wspólnie siejąc spustoszenie w szeregach ludzi.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, koniecznie spójrzcie na poniższy zwiastun. Pamiętajcie też, że premierę Destroy All Humans! 2 - Reprobed zaplanowano na 30 sierpnia, a grać będziemy wówczas na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S. My już mieliśmy okazję zagrać, a nasze wrażenia znajdziecie w tym miejscu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?