Marvel's Midnight Suns na zwiastunie premierowym

W sieci pojawił się nowy materiał filmowy, promujący Marvel's Midnight Suns. Deweloperzy postanowili uświetnić premierę gry.

@ 30.11.2022, 13:06
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Marvel's Midnight Suns na zwiastunie premierowym

Premiera Marvel's Midnight Suns już niebawem, a w związku z tym studio Firaxis - odpowiedzialne za grę - przygotowało nowy zwiastun. Materiał opublikowano ze względu na zbliżający się debiut. Jako że zawiera on także zarys fabularny, oglądacie na własną odpowiedzialność.

Jeśli chodzi o ogólne założenia Marvel's Midnight Suns, mamy do czynienia ze strategią turową, do której zaaplikowane zostały elementy RPG. Wcielamy się tu w grupę super bohaterów, by następnie zmierzyć się z ekipą złoczyńców. Protagonistów oczywiście rozwijamy, oddając w ich ręce coraz potężniejsze możliwości.

Premierę Marvel's Midnight Suns zaplanowano na 2 grudnia, a grać będziemy wówczas na PC, Xboksach Series X|S oraz PlayStation 5. Nieco później zadebiutować mają też warianty dla konsol poprzedniej generacji, choć na razie nie wiemy jeszcze kiedy dokładnie.

Zwiastun premierowy Marvel's Midnight Suns znajdziecie poniżej.


Sprawdź także:
Marvel's Midnight Suns

Marvel's Midnight Suns

Premiera: 02 grudnia 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Marvel's Midnight Suns to nowa produkcja studia Firaxis Games, autorów nowożytnej serii XCOM oraz marki Sid Meier's Civilization. Tytuł jest taktycznym cRPG-iem z turową ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?