Marvel’s Midnight Suns - znamy długość gry

Wygląda na to, że Marvel’s Midnight Suns będzie długie i rozbudowane. Szczególnie jeśli zdecydujemy się realizować misje poboczne.

@ 14.10.2022, 15:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Marvel’s Midnight Suns - znamy długość gry

Studio Firaxis przygotowało ostatnio ciekawą transmisję poświęconą Marvel’s Midnight Suns. Podczas programu deweloperzy podzielili się rozmaitymi szczegółami na temat przedsięwzięcia, a wśród nich była długość gry.

Jak się dowiedzieliśmy, Marvel’s Midnight Suns będzie jest sporym projektem. Przejście jego kampanii fabularnej ma wymagać pomiędzy 40, a 50 godzin wolnego czasu, a na tym nasze obcowanie z grą się nie skończy, bo nadal sporo jest misji pobocznych. Potrafią one znacząco wydłużyć rozgrywkę.

"Chciałbym powiedzieć 50 godzin. Powiedziałbym, że minimum to 45 lub 40. Tu mam na myśli parcie do przodu. Główna ścieżka, żadnej dodatkowej zawartości, żadnych dodatkowych misji", powiedział producent gry, Garth DeAngelis. 

"Mieliśmy sporo testów z użytkownikami i wielu graczy bawiło się przez 70 albo i 80 godzin. I to nawet bez wykonywania całej dodatkowej zawartości. To naprawdę RPG i wiele zależy od tego, jak gramy".

Premierę Marvel’s Midnight Suns zaplanowano na 2 grudnia. Grać będziemy wówczas na PC, Xboksach Series X|S oraz PlayStation 5. Na razie nie wiemy kiedy zadebiutuje wydanie przeznaczone dla konsol poprzedniej generacji, ale powinno to nastąpić w 2023 roku.


Sprawdź także:
Marvel's Midnight Suns

Marvel's Midnight Suns

Premiera: 02 grudnia 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Marvel's Midnight Suns to nowa produkcja studia Firaxis Games, autorów nowożytnej serii XCOM oraz marki Sid Meier's Civilization. Tytuł jest taktycznym cRPG-iem z turową ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?