Beta testy Call of Duty: Modern Warfare II odbędą się we wrześniu?

W sieci pojawiło się sporo szczegółów na temat planowanej inicjatywy. Pamiętajcie, że na razie mówimy jedynie o niepotwierdzonych doniesieniach.

@ 06.07.2022, 13:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Beta testy Call of Duty: Modern Warfare II odbędą się we wrześniu?

Premiera Call of Duty: Modern Warfare 2 odbędzie się pod koniec października. Jeśli na debiut kolejnej gry Infinity Ward czekacie, prawdopodobnie ucieszą Was też wieści dotyczące testów beta, które powinny się ruszyć około połowy września. Tak przynajmniej wynika z krążących w sieci plotek.

Za nowe informacje - niepotwierdzone, co trzeba podkreślić - odpowiada dziennikarz What If Gaming, Ralph Valve. Uważa on, że beta testy Call of Duty: Modern Warfare 2 będą miały miejsce we wrześniu, a nie jak do tej pory sugerowano w sierpniu. Inicjatywa ma ruszyć 15 września i potrwa kilka kolejnych tygodni. Najpierw grę sprawdzą posiadacze PS4 i PS5, a potem dołączą do nich kolejne platformy. Wygląda to tak:

  • 15 września do gry dołączą osoby, które złożyły zamówienia przedpremierowe na PS4 i PS5;
  • 17 września zagrają pozostali posiadacze PS4 i PS5;
  • 22 września grać będą osoby, które zakupią pre-ordery na Xboksach i PC;
  • 24 września rozgrywkę rozpoczną pozostali gracze;
  • 26 września zakończy się akcja.

Ralph Valve twierdzi ponadto, że Activision na sierpień zaplanował specjalne wydarzenia, mające nam pokazać rozgrywkę we wszystkich dostępnych w Call of Duty: Modern Warfare 2 trybach zabawy. Wydawca skupi się na nowych rozwiązaniach oraz tym, co czyni nowy projekt wyjątkowym przedsięwzięciem. Więcej informacji w temacie na pewno otrzymamy niebawem.

Premierę Call of Duty: Modern Warfare 2 zaplanowano na 28 października, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
Call of Duty: Modern Warfare II

Call of Duty: Modern Warfare II

Premiera: 28 października 2022
PC, PS5, XBOX X/S, PS4, XBOX ONE

Call of Duty: Modern Warfare II to kontynuacja wydanej w 2019 roku pierwszoosobowej strzelanki Call of Duty: Modern Warfare (nie mylić z oryginalnym Call of Duty 4: Moder...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?