Diablo IV - nowe informacje na temat Nekromanty oraz mikrotransakcji

Wygląda na to, że Diablo IV nie będzie upakowane loot-boxami, a przynajmniej nie będziemy zmuszani do tego, by z nich korzystać.

@ 13.06.2022, 13:20
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Diablo IV - nowe informacje na temat Nekromanty oraz mikrotransakcji

Przed kilkunastoma godzinami na naszych łamach pojawiła się wiadomość, w której zawarty był nowy zwiastun oraz gameplay z Diablo IV. Jeśli wciąż Wam mało nowych informacji na temat dzieła studia Blizzard, to mamy coś więcej.

Przede wszystkim poniżej zobaczyć możecie materiał filmowy poświęcony Nekromancie - piątej i ostatniej z planowanych klasie postaci Diablo IV. Film zawiera sporo ujęć pokazujących Nekromantę w akcji, a deweloperzy - rozmawiając z redakcją portalu Gamespot - dzielą się swoimi przemyśleniami na temat bohatera.

Druga kwestia to mikrotransakcje. Okazuje się, że w przypadku Diablo IV nie musimy się obawiać o ich nadużywanie. Jeden z deweloperów, Adam Fletcher, reagując na rozmowę na Twitterze, napisał, że "Diablo IV będzie normalnie wycenioną grą, zbudowaną z myślą o komputerach i konsolach. Gra jest ogromna i będzie zawierać mnóstwo zawartości. Płatna zawartość to opcjonalne przedmioty kosmetyczne, a także pełne rozszerzenia. Będziemy dzielić się nowymi informacjami w temacie wkrótce".

Wygląda na to, że w przypadku Diablo IV faktycznie nie będziemy zmuszani do kupowania loot-boxów, jak to ma miejsce w Diablo Immortal (zachęcamy do przeczytania jego recenzji). Czy rzeczywiście tak będzie, przekonamy się niebawem. Premierę Diablo IV zaplanowano na 2023 rok, a grać będziemy wówczas na PC, Xboksach Series X|S, Xboksie One, PlayStation 4 oraz PlayStation 5.


Sprawdź także:
Diablo IV

Diablo IV

Premiera: 06 czerwca 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Diablo IV to kolejna odsłona popularnej serii gier utrzymanych w konwencji dark fantasy, a gatunku hack & slash, od studia Blizzard Entertainment.Akcja gry ma miejsce wie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?