Diablo IV - nowe informacje, zwiastun, gameplay oraz przybliżona data premiery

Wygląda na to, że Diablo IV jest już w całkiem zaawansowanej fazie dewelopingu. Jak wszystko pójdzie dobrze, premiera odbędzie się w przyszłym roku.

@ 13.06.2022, 00:14
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Diablo IV - nowe informacje, zwiastun, gameplay oraz przybliżona data premiery

Miniona transmisja Microsoftu i Bethesdy nie była jakoś szczególnie porywająca, ale trzeba przyznać, że kilka ciekawych materiałów oraz informacji z niej do nas dotarło. Jedną z najważniejszych gier zaprezentowanych podczas eventu było bez dwóch zdań Diablo IV.

Blizzard Entertainment transmisję zorganizowaną przez Microsoft postanowił wykorzystać do tego, by pokazać graczom Diablo IV. Twórcy ujawnili piątą, ostatnią z planowanych, klasę postaci, czyli Nekromantę. Wojownik ten potrafi wykorzystywać zmarłych do swoich celów, a jedna z jego umiejętności wywołuje eksplozję zwłok.

Nekromanta nie jest oczywiście nowością w cyklu, bo był dostępny wcześniej. Najważniejsze jego zdolności związane są z przywoływaniem rozmaitych sługusów, którzy następnie walczą u jego boku. Sługusi Ci to m.in. szkielety oraz potężne golemy.

Jeśli czekacie na debiut Diablo IV, koniecznie spójrzcie na widoczny poniżej materiał filmowy. Został on przygotowany za sprawą konsoli Xbox Series X, a w trakcie seansu zobaczycie sporych rozmiarów obszary, mnóstwo przemocy i juchy, a także dynamiczne pojedynki. Widać też odrobinę kreatora postaci.

Już teraz Diablo IV ma sporo zawartości, a twórcy planują wspierać swoją grę przez wiele lat. Premiera zaplanowana została na 2023 rok, choć konkretnego terminu nie znamy. Grać będziemy na PC, PlayStation oraz Xboksach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?