Diablo IV jest najpopularniejsze na Xboksie za sprawą Game Passa

Dzięki Game Passowi czwarta odsłona Diablo jest najpopularniejsza na konsoli Microsoftu.

@ 08.04.2024, 10:53
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Diablo IV jest najpopularniejsze na Xboksie za sprawą Game Passa

Sarah Bond, prezesowa Xboksa, stwierdziła ostatnio, że baza graczy Diablo IV wzrosła po wprowadzeniu superprodukcji Activision Blizzard do abonamentu Game Pass.

Jak donosi Windows Central, w specjalnej wiadomości do zarządu Bond omówiła bezpośrednie następstwa przejęcia Activision Blizzard przez Microsoft. Jej zdaniem po wydaniu Diablo IV w Game Passie, Xbox szybko stał się „platformą numer jeden” dla ostatniego przedsięwzięcia studia Blizzard.

"Integrujemy tytuły Activision Blizzard King z naszymi usługami" - napisała Bond. "Wprowadziliśmy Diablo 4 do Game Passa, a Xbox szybko stał się platformą numer jeden dla graczy Diablo 4”.

Nie podano żadnych konkretnych danych dotyczących obecnej liczby graczy ani podziału bawiących się pomiędzy wszystkimi platformami. Wiadomość Pani prezes ujawniła również, że Xbox utworzył nowy wewnętrzny zespół zajmujący się obsługą popremierową gier.


Sprawdź także:
Diablo IV

Diablo IV

Premiera: 06 czerwca 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Diablo IV to kolejna odsłona popularnej serii gier utrzymanych w konwencji dark fantasy, a gatunku hack & slash, od studia Blizzard Entertainment.Akcja gry ma miejsce wie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?