Diablo IV - nowy tryb gry Cięgi krytykowany przez graczy

Blizzard nie ma dobrej passy jeśli chodzi o Diablo IV. Gra niedawno otrzymała nowy tryb, który nie spodobał się graczom.

@ 07.03.2024, 12:42
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Diablo IV - nowy tryb gry Cięgi krytykowany przez graczy

Premiera Diablo IV z pewnością okazała się sprzedażowym sukcesem, ale gra ma duży problem z utrzymaniem przy sobie graczy. Fani produkcji narzekają na nudną zawartość dla postaci z wysokim levelem, przez co endgame nie jest tutaj satysfakcjonujący.

To duży problem, bowiem dobrze zrealizowany endgame w przypadku gier-usług to w zasadzie podstawa ich dłuższej egzystencji na rynku. Diablo 4 nie potrafi jednak utrzymać przy sobie graczy na dłużej, a kolejne Sezony niespecjalnie poprawiają sytuację. Właśnie w ramach Sezonu 3. twórcy wprowadzili nowy tryb, czyli tzw. Cięgi (ang. Gauntlet).

Polega on na wielokrotnym przechodzeniu identycznych lochów, celem uzyskania jak najlepszego czasu i podbicia swojego miejsca w ogólnoświatowym rankingu. W zamian otrzymujemy także nagrody (w postaci nowych itemów), ale jak twierdzą gracze - są one zwyczajnie mało interesujące. Większość zdobywanych itemów jest z reguły wyraźnie gorsza od tych, w które wyposażona jest postać zdolna do odnoszenia sukcesów w wymagających Cięgach.

"Zdobywany w Cięgach ekwipunek to zwykły zapychacz plecaka, znacznie gorszy od posiadanych przeze mnie Uber przedmiotów. Ten tryb to prawdopodobnie najgorsza rzecz, jaka do tej pory została dodana do Diablo 4." - grzmi jeden z fanów gry w poświęconym jej wątku na reddit.


Sprawdź także:
Diablo IV

Diablo IV

Premiera: 06 czerwca 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Diablo IV to kolejna odsłona popularnej serii gier utrzymanych w konwencji dark fantasy, a gatunku hack & slash, od studia Blizzard Entertainment.Akcja gry ma miejsce wie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?