Metro Exodus - najnowsze wyniki sprzedaży. Wydawca zadowolony

Gracze docenili jakość Metro Exodus. Sprzedano ponad 6 mln kopii gry!

@ 17.02.2022, 15:50
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Metro Exodus - najnowsze wyniki sprzedaży. Wydawca zadowolony

Wydane w 2019 roku Metro Exodus nie było grą idealną, ale to na pewno jedna z najlepszych single-playerowych strzelanek jakie kiedykolwiek wydano. Cieszy więc fakt, że zgodnie z zapewnieniami tytuł sprzedał się powyżej oczekiwań wydawcy.

Firma Embracer Group (do którego należy wydawca serii Metro, firma Koch Media) opublikowała najnowszy raport finansowy. Wynika z niego, że Metro Exodus od premiery w 2019 roku nabyło przeszło 6 mln graczy. Nie sprecyzowano jednak podziału na platformy - podano jedynie ogólny wynik.

Poinformowano także, że bardzo dobrze sprzedało się Saints Row: The Third Remastered - tutaj nie przedstawiono jednak konkretnych liczb. 

W produkcji jest już kolejna odsłona cyklu Metro, nad którą pracuje oczywiście ekipa 4A Games. W sierpniu zaś zagramy w nowe Saints Row, które ma być reebotem popularnej marki. Jakiś czas temu mieliśmy okazję zobaczyć grę w akcji, wrażenia spisaliśmy w tym miejscu.


Sprawdź także:
Metro Exodus

Metro Exodus

Premiera: 15 lutego 2019
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Metro Exodus to trzecia odsłona serii gier bazujących na książkach Dmitrija Głuchowskiego o tym samym tytule. Za projektem ponownie stoi ukraińskie studio 4A Games.Gracz ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosAntyMarksista   @   18:12, 17.02.2022
Nie sprecyzowano jednak podziału na platformy - podano jedynie ogólny wynik.

A szkoda - IMO najciekawsza część...
0 kudosGuilder   @   18:29, 17.02.2022
Kolejne Metro? Ciekawe co wymyślą. Exodus jednak sporo wątków pozamykał.
0 kudosdabi132   @   08:21, 18.02.2022
Cytat: Guilder
Kolejne Metro? Ciekawe co wymyślą. Exodus jednak sporo wątków pozamykał.

Głuchowski na bank coś wymyśli, o to można być spokojnym. Szkoda, że nie podali konkretnego podziału na platformy i sklepy na PC. Oby nie poszli tylko w grę usługę tylko dalej tworzyli tytuł z ciekawą historią przeznaczony dla jednego gracza.