Saints Row (PC) - okladka

Saints Row (PC)

Premiera:
23 sierpnia 2022
Premiera PL:
23 sierpnia 2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (3)

Opis Saints Row (PC)
Materdea @ 19:16 23.08.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 44h 30min

+ czaswięcej

Saints Row to reboot marki zapoczątkowanej przez studio Volition w 2006 roku. Gra nie oferuje bohaterów znanych z poprzedniego cyklu, a oferuje wyłącznie pewne fabularne i gameplayowe podwaliny, na których osadzono zupełnie nowy świat, inną historię oraz bohaterów.

Historia Saints Row przenosi gracza do współczesnych Stanów Zjednoczonych - wcielamy się w Bossa (dosłownie) czteroosobowego gangu małoletnich absolwentów, których celem jest założenie profesjonalnej grupy przestępczej. Trafiamy do wzorowanego na Dziki Zachód południowego regionu USA, do fikcyjnego miasteczka Santa Ileso.

Rozgrywka w Saints Row oferuje wszystkie doskonale znane dla przygodowych gier akcji w otwartym świecie mechanik. Akcję obserwujemy  z perspektywy trzeciej osoby, a do dyspozycji dostajemy lokację złożoną z dziewięciu różnorodnych dystryktów. Środowisko różni się od siebie pod względem architektury, klimatu i wyglądu. W Santo Ileso mamy dzielnicę typowo handlową, przemysłową, rozrywkową itd. Dostępne są też tereny podmiejskie. Jako szef całej organizacji wraz z towarzyszami, z których każdy z nich reprezentuje inną gałąź (zaopatrzenie, planowanie itp.) wykonujemy kolejne fabularne (dostępne są też poboczne) zadania, mające doprowadzić nas na szczyt przestępczej hierarchii w mieście.

Saints Row posiada możliwość przejścia kampanii w trybie kooperacji dla dwóch osób - zarówno online jak i lokalnie.

Wymagania: Twórcy gry Saints Row ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Saints Row (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosroxa175   @   13:32, 02.05.2023
Oczekiwałam szybkiej akcji, dużo humoru i zaskakujących misji i właśnie to dostałam. Spędziłam przy grze długie godziny i do końca się przy niej nie nudziłam. Uśmiech