W Halo Infinite wystartowało zimowe wydarzenie Winter Contingency

Studio 343 Industries, podobnie jak inni deweloperzy w nadal wspieranych grach wieloosobowych, uruchomiło świąteczno-zimowe wydarzenie w swoim najnowszym FPS-ie - Halo Infinite. Winter Contingency, bo taką nazwę nosi, potrwa do 4 stycznia, a w czasie trwania eventu do zdobycia jest dziesięć kosmetycznych elementów wyposażenia.

@ 22.12.2021, 11:55
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, xbox one, xbox x/s

W Halo Infinite wystartowało zimowe wydarzenie Winter Contingency

Prawie wszystkie nadal wspierane gry wieloosobowe mogą pochwalić się świąteczno-zimowymi wydarzeniami, gdzie mapy są specjalnie dekorowane, a gracze mogą zdobyć tematyczne nagrody. Nie inaczej jest też w przypadku Halo Infinite, w którym odpalono właśnie tego typu event z sezonowymi nagrodami - Winter Contingency!

Winter Contingency wystartowało wczoraj, 21 grudnia, i potrwa do 4 stycznia. W przeciwieństwie do innego wydarzenia, Fracture: Tenrai, gracz po prostu za zdobycie jednego dziennego wyzwania (w tym wypadku chodzi o zagranie jakiegokolwiek meczu) będzie dostawał nagrodę z sezonowej puli. Haczyk jest taki, że każda przypada na inny dzień - zatem można dostawać coś codziennie albo zebrać wszystko pod sam koniec.

Poniżej prezentujemy zwiastun wydarzenia, gdzie możecie podejrzeć kilka kosmetycznych elementów dostępnych w trakcie trwania Winter Contingency. Halo Infinite ma za sobą już debiut fabularnej kampanii dla pojedynczego gracza, także zachęcamy Was do zapoznania się z naszą jej recenzją. W przypadku wersji na komputery osobiste, koniecznie zerknijcie na szczegółowe wymagania sprzętowe!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?