Elex II nie otrzyma płatnych DLC

Piranha Bytes chce, aby ich gra była w dniu premiery kompletna. Dlatego Elex II nie dostanie żadnych popremierowych rozszerzeń - a przynajmniej nie ma takich planów.

@ 22.12.2021, 11:47
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Elex II nie otrzyma płatnych DLC

ELEX II jest już w zasadzie na ostatniej prostej. Jego premiera zaplanowana została na marzec 2022 roku, a jak się właśnie dowiedzieliśmy, Piranha Bytes nie planuje żadnego wsparcia popremierowego. Na razie nie ma mowy o żadnych płatnych rozszerzeniach itd.

Twórcy z Piranha Bytes rozmawiali z redakcją Twinifinite, a podczas wywiadu zostali zapytani o potencjalne DLC. Odpowiedź była raczej jednoznaczna. Ekipa nie przepada za dodatkami i chce, aby ELEX II było kompletnym doświadczeniem. Nie oznacza to jednak, że na prośby graczy coś nie powstanie. Sytuacja będzie monitorowana.

"Nie lubimy DLC. Uważamy, że jeśli ludzie kupują naszą grę, powinni dostać wszystko, co zaplanowaliśmy. Z tego względu nie planujemy płatnej dodatkowej zawartości dla ELEX II po premierze. Oczywiście obserwować będziemy bacznie to, jak gra odbierana jest przez społeczność i będziemy ją wspierać. Wolelibyśmy naszą kreatywną energię jak najszybciej spożytkować w kolejnym projekcie".

Premiera ELEX II zaplanowana została na 1 marca, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
Elex II

Elex II

Premiera: 01 marca 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Elex II to kontynuacja cRPG-a akcji z 2017 roku od niemieckiego studia Piranha Bytes. Autorzy gry są znani m.in. z kultowej w Polsce serii Gothic oraz marki Risen.Fabuła ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?