Halo Infinite - wystartowało wydarzenie specjalne Fracture: Tenrai

Studio 343 Industries uruchomiło pierwsze wydarzenie specjalne w multiplayerze Halo Infinite. Nosi nazwę Fracture: Tenrai i pozwoli graczom na zdobycie 30 dodatkowych poziomów, czyli 30 nowych elementów wyposażenia. Event potrwa do 30 listopada i będzie wracał co jakiś czas aż do kwietnia 2022 roku.

@ 24.11.2021, 17:08
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, xbox one, xbox x/s

Halo Infinite - wystartowało wydarzenie specjalne Fracture: Tenrai

Kampania Halo Infinite czeka na swoją premierę (która nastąpi 8 grudnia), jednak udostępniony tryb multiplayer hula na serwerach w najlepsze. Właśnie wystartowało pierwsze specjalne wydarzenie uświetniające debiutancki sezon nazywający się Heroes of Reach. Fracture: Tenrai zawiera 30 dodatkowych poziomów do zdobycia i tyle samo kosmetycznych dodatków - jego pierwsza tura potrwa tydzień.

Pierwszy specjalny event w multiku Halo Infintie zatytułowany jest Fracture: Tenrai i pozwala graczom zdobyć łącznie trzydzieści leveli - na każdym z nich znajduje się kosmetyczny element nawiązujący do tradycyjnej japońskiej kultury samurajów. Pierwsza tura wydarzenia potrwa do 30 listopada, czyli dokładnie tydzień (rozpoczęło się 23) - będzie powracać ok. raz w miesiącu (z pominięciem grudnia) aż do kwietnia 2022 roku. Łącznie wyniesie siedem tygodni.

Nowe poziomy zdobywamy realizując specjalne wyzwania. Utrudnieniem jest z kolei ich ilość - w tej turze pozwalają one wyłącznie na zdobycie siedmiu leveli. W kolejnych etapach prawdopodobnie liczba ta będzie podobna. Jednak wszyscy gracze powinni otrzymać zadowalającą ilość czasu na zdobycie swoich wymarzonych dodatków (siedem tygodni razy siedem daje 49 leveli, zaś wszystkich jest 30). Zwiastun promujący Fracture: Tenrai znajdziecie poniżej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?