343 Industries kończy wspieranie Halo Infinite kolejnymi sezonami zawartości

343 Industries nie będzie już wprowadzało większych aktualizacji Halo Infinite. Wsparcie zostało zakończone.

@ 22.01.2024, 11:52
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one, xbox x/s

343 Industries kończy wspieranie Halo Infinite kolejnymi sezonami zawartości

Studio 343 Industries potwierdziło, że piąty sezon Halo Infinite, wydany w październiku ubiegłego roku, będzie ostatnim. Zamiast tego studio chce przygotować coś innego. Począwszy od 30 stycznia będziemy mogli odblokowywać 20 poziomów bezpłatnych nagród co cztery do sześciu tygodni.

Następna bezpłatna aktualizacja Halo Infinite, Operation Spirit of Fire, już 30 stycznia doda nowe opcje dostosowywania, nową mapę, dodatki do Kuźni i nie tylko.

Odejście od większych, rozbudowanych sezonów stanowi znaczącą zmianę dla Infinite. W piątek podczas transmisji na żywo starszy menedżer społeczności 343 Industries, John Junyszek, podkreślił, że w 2024 firma będzie nadal wspierać Infinite. Potwierdził jednak, że studio, obok średnio udanego FPS'a, pracuje także nad nowymi nieujawnionymi projektami.

W ubiegłym roku ówczesny szef studia, Matt Booty, zasugerował, że 343 Industries będzie kontynuować prace nad serią Halo, ale inne studia także mogą zaangażować się w jej rozwój. Na razie nie wiemy czy tak się faktycznie stało i co dokładnie z tego wyniknie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?