Halo Infinite (PC) - okladka

Halo Infinite (PC)

Premiera:
08 grudnia 2021
Premiera PL:
08 grudnia 2021
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (0)

Opis Halo Infinite (PC)
Kawira @ 10:56 11.08.2018
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 26h 0min

+ czaswięcej

Halo Infinite to szósta pełnoprawna odsłona popularnej serii strzelanek pierwszoosobowych ukazujących się ekskluzywnie na ekosystemie Xboksa. Za projekt odpowiada studio 343 Industries, które przejęło schedę nad marką po autorach cyklu, Bungie.

Fabuła Halo Infinite kontynuuje wydarzenia z poprzedniej części, Halo 5: Guardians. Ludzkość przegrała wojnę ze Strażnikami dowodzonymi przez Cortanę, a galaktyka zamieniła się w pogorzelisko i państwo totalitarne. Wcielamy się w Master Chiefa, jednego z żołnierzy oddziału Spartan, i ponownie na nasze barki spada zadanie przywrócenia balansu w zrujnowanym świecie.

Rozgrywka Halo Infinite to powtórka z rozrywki; nie różni się praktycznie niczym od tego, co mogliśmy zobaczyć w "piątce". Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszoosobowej, zaś celem gracza jest rozgrywanie kolejnych misji fabularnych polegających na rozmaitych zadaniach (głównie jednak strzelaniu do przeciwników) i rzucających nas pomiędzy różnymi lokacjami.

Halo Infinite oprócz kampanii fabularnej dla pojedynczego gracza oferuje klasyczny tryb multiplayer z doskonale znanymi dla fanów serii trybami. Co ważne, rozgrywki wieloosobowe są udostępnione za darmo - utrzymano je w modelu biznesowym free to play.

Wymagania: Twórcy gry Halo Infinite ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Halo Infinite (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?