Gran Turismo 7 - gameplay pokazujący przejazd na trasie Deep Forest

Deep Forest powróci do Gran Turismo 7, a my już teraz możemy zobaczyć, jak wygląda. Deweloperzy udostępnili w sieci materiał ukazujący przejazd po tejże trasie.

@ 07.12.2021, 11:28
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, ps5

Gran Turismo 7 - gameplay pokazujący przejazd na trasie Deep Forest

Polyphony Digital pokazało nieco więcej rozgrywki z Gran Turismo 7 w nowym filmie opublikowanym w weekend.

Tym razem czeka nas okrążenie toru wyścigowego Deep Forest Raceway na PlayStation 5. To tor, który pojawiał się w niemal każdej odsłonie Gran Turismo od początku serii. To oznacza, że mamy wyśmienitą okazję, aby zobaczyć, jak zespół wykorzystał możliwości PlayStation 5, aby zapewnić fanom maksymalną jakość znanej miejscówki sprzed lat.

Gameplay nie był też jedyną atrakcją związaną z Gran Turismo 7. Zespół ogłosił również, że współpracuje z Porsche w celu stworzenia nowego samochodu koncepcyjnego. Porsche Vision Gran Turismo zostało zaprojektowane i opracowane „z myślą o przyszłości”. Samochód został zaprezentowany podczas finału Nations Cup - certyfikowanych przez FIA światowych finałów Gran Turismo Championships 2021. W dniu premiery będzie można nim jeździć wyłącznie w Gran Turismo 7, a jego wizualizację znajdziecie w tym miejscu.

Poniżej możecie obejrzeć film z rozgrywki na torze Deep Forest. Gran Turismo 7 jest już na ostatniej prostej, zanim 4 marca 2022  trafi na PlayStation 5 i PlayStation 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?