Gran Turismo 7 - znamy szczegóły aktualizacji 1.44; jest zwiastun i screenshoty

Gran Turismo 7 otrzymało najnowszą aktualizację, która wprowadza mnóstwo nowości do rozgrywki.

@ 28.03.2024, 12:36
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, ps5

Gran Turismo 7 - znamy szczegóły aktualizacji 1.44; jest zwiastun i screenshoty

Dostępna jest już najnowsza aktualizacja Gran Turismo 7, która dodaje nowe pojazdy i nowe wydarzenia, rozpoczynając trzeci rok wsparcia projektu. W ramach nowego updatu pojawią się trzy samochody, które nie były dotychczas znane, a będą nimi:

  • Audi R8 Coupe V10 Plus ’16 – Brand Central;
  • Lamborghini Urus ’18 – Brand Central;
  • Toyota GT-One ’99 – Legendarne samochody;

Intrygującym dodatkiem jest nowy, ograniczony czasowo zestaw gotowych naklejek w edytorze barw. Wspomniane 26 naklejek jest powiązanych z nowym anime o tematyce sportów motorowych, zatytułowanym Highspeed Etoile, którego premiera odbędzie się 6 kwietnia w Japonii. Na pojazdach można umieścić osiem naklejek z logo tytułu i 18 z głównymi bohaterami.

W innych miejscach projektu wprowadzono jedynie drobne zmiany, w tym pewne w Showcase oraz GT Auto UI/UX. Poprawiono ponadto problemy z lokalizacją tekstów oraz niedociągnięcia występujące w wyścigach na podzielonym ekranie, a dotyczące czasu zakończenia wyścigu.


Sprawdź także:
Gran Turismo 7

Gran Turismo 7

Premiera: 04 marca 2022
PS5, PS4

Gran Turismo 7 to kolejna odsłona słynnej marki gier wyścigowych, wydawanych jedynie na konsolę Sony. Jest to zarazem pierwsza część głównej serii, jaka pojawiła się na P...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?