Elektryczne Porsche Vision na nowym zwiastunie Gran Turismo 7

W sieci pojawił się kolejny materiał filmowy promujący Gran Turismo 7. Na filmie zobaczyć możecie Porsche Vision - jeden z samochodów dostępnych w grze.

@ 06.12.2021, 15:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Elektryczne Porsche Vision na nowym zwiastunie Gran Turismo 7

W ostatnim czasie regularnie piszemy na temat Gran Turismo 7. Także i tym razem nowa ścigałka Polyphony Digital jest bohaterem wiadomości. Deweloperzy postanowili nam bowiem zaprezentować zaprojektowany przez Porsche samochód elektryczny przyszłości - poznajcie Porsche Vision.

Porsche Vision to w pełni elektryczny samochód, którym śmigać będziemy w Gran Turismo 7. Tym razem mamy do czynienia z konstrukcją opracowaną przez słynny niemiecki koncern, ale samochodów ze słowem VIsion w grze prawdopodobnie będzie więcej, a my będziemy Wam przekazywać informacje na ich temat na bieżąco.

Premierę Gran Turismo 7 zaplanowano na 4 marca 2022 roku, a grać będziemy wówczas na PS4 oraz PS5. Więcej informacji na temat gry znajdziecie oczywiście w naszej encyklopedii oraz sekcji poświęconej wiadomościom na jej temat. Jest w niej sporo interesujących doniesień oraz materiałów filmowych ukazujących dzieło Polyphony Digital.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?