Gran Turismo 7 - pierwsze szczegóły następnej aktualizacji gry

Udostępniono sylwetki nowych samochodów zmierzających do Gran Turismo 7.

@ 25.03.2024, 11:20
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, ps5

Gran Turismo 7 - pierwsze szczegóły następnej aktualizacji gry

Twórca serii Gran Turismo, Kazunori Yamauchi, potwierdził w mediach społecznościowych, że w tym tygodniu pojawi się kolejna aktualizacja Gran Turismo 7, obejmująca trzy nowe samochody, w tym ulubiony pojazd wszechczasów.

Samochody samochodami, ale nie wiemy jeszcze, czego ponadto się spodziewać. Od pewnego czasu fani domagają się większej ilości nowej zawartości, a w szczególności torów, biorąc pod uwagę, że ostatnią nową lokacją było Grand Valley Highway-1, które zadebiutowało w lutym 2023 roku.

Yamauchi opublikował swoje tradycyjne już sylwetki samochodów na Twitterze, tym razem jednak w formie wideo razem z dźwiękiem nadjeżdżających pojazdów. Zapraszamy do próby zgadnięcia, jakie to auta właśnie słuchając ich układów wydechowych.

Aktualizacja debiutuje w czwartek, ale tradycyjnie w środę otrzymamy pełną informację o nowej zawartości, zwiastun oraz galerię screenów. Na ten moment zapraszamy do próby rozszyfrowania, jakie samochody zmierzają do Gran Turismo 7.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?