Gran Turismo 7 (PS5) - okladka

Gran Turismo 7 (PS5)

Premiera:
04 marca 2022
Premiera PL:
04 marca 2022
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Symulacja
Język:
- napisy
Producent:
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Gran Turismo 7 (PS5)
DevMat @ 21:45 15.03.2016
"DevMat"

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Gran Turismo 7 to kolejna odsłona słynnej marki gier wyścigowych, wydawanych jedynie na konsolę Sony. Jest to zarazem pierwsza część głównej serii, jaka pojawiła się na PlayStation 5. Ponownie za jej stworzenie odpowiada studio Polyphony Digital.

Gran Turismo 7 jest miksem zręcznościowego modelu jazdy oraz symulacji. Mamy do czynienia z typowo japońskim podejściem do sequelu w myśl zasady "więcej i lepiej". Wszystkie elementy są intuicyjne oraz znane weteranom, ale poddano je tuningowi jak np. interfejs użytkownika, kariera czy tuning pojazdów. Ponownie kupujemy samochody, ulepszamy je, a następnie ścigamy się na jednej z wielu tras porozrzucanych po całym globie.

Podobnie jak w poprzednich odsłonach produkcja oferuje sporą gamę różnej jakości samochodów oraz torów. Znacznie poprawiono natomiast fizykę jazdy oraz system zniszczeń aut, wykorzystując możliwości jakie daje piąta generacja konsoli.

Naturalnie pojawił się zarówno tryb dla pojedynczego gracza - kariera - jak i multiplayer.

Screeny z Gran Turismo 7 (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudossebogothic   @   07:13, 13.07.2016
Ciekawe kiedy premiera, bo pograłbym sobie w jakąś ścigałkę na PS4. Jest co prawda DiveClub, ale już wolę poczekać na GT 7.
0 kudosLucas-AT   @   08:29, 13.07.2016
Trochę jeszcze niestety poczekasz. Obstawiam rok 2018. Co prawda w tym roku wychodzi GT Sport, ale to będzie takie duże demo z nastawieniem na tryb online bez kariery dla pojedynczego gracza. Jeśli jednak do tej pory nie grałeś w żadne Gran Turismo, możesz poczekać na spadek ceny i kupić.

Prócz GT jest Driveclub, Project Cars, Dirt Rally, a za rogiem Assetto Corsa, więc i tak grania trochę jest.

Drivecluba wyrwiesz już za śmieszne pieniądze, więc na Twoim miejscu bym go brał. Po wszystkich aktualizacjach to kawał dobrej ścigałki.
0 kudosmaciejmysiak   @   14:31, 19.07.2016
Każdy fan motoryzacji chyba na nią czeka, tym bardziej że w jej tworzenie są zamieszani producenci występujących tam aut Uśmiech