Fortnite - wystartował Chapter 3; Spider-Man wśród nowej zawartości

Epic Games wystartowało z trzecim rozdziałem do swojego battle royalowego hitu - Fortnite. Nowa zawartość to przemodelowana wyspa, kolejny karnet bojowy z nowymi nagrodami oraz długo oczekiwana współpraca z Marvelem, czego efektem jest unikalna skórka dla graczy - Spider-Man.

@ 07.12.2021, 09:24
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, mob, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Fortnite - wystartował Chapter 3; Spider-Man wśród nowej zawartości

Studio Epic Games nie zatrzymuje się nawet na moment, jeśli chodzi o ich najcenniejszy klejnot - Fortnite. Battle royalowy hit i maszynka do robienia pieniędzy z mikropłatności właśnie wystartowała z kolejnym sezonem, a właściwie rozdziałem, jak teraz tytułowane są okresy związane z premierą nowej zawartości. Fortnite: Chapter 3 jest już na serwerach, a wraz z nim nowa mapa oraz kolejne skórki - w tym Spider-Mana!

Rozdział trzeci Fortnite zatytułowany został Flipped (Odwrócony, jak możemy przeczytać w polskich napisach do poniższego materiału wideo). Nie bez przyczyn zresztą - chodzi o nową lokację. Mapa została dosłownie odwrócona, zmieniając klimat i oferując sporo dodatkowych biomów. Wraz z tym do gry trafił też kolejny karnet bojowy oferujący zupełnie nowe nagrody, wśród których znajduje się długo oczekiwany efekt w współpracy Epic Games z Marvelem - skin Spider-Mana.


Sprawdź także:
Fortnite

Fortnite

Premiera: 25 lipca 2017
PC, PS3, XBOX 360, PS4, XBOX ONE, MOB, SWITCH, PS5, XBOX X/S

Fortnite to kolejna produkcja studia Epic Games, czyli twórców takich klasyków jak Unreal Tournament czy Gears of War. Produkcja jest utrzymana w gatunku battle royal i d...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?