Halo Infinite - twórcy opowiadają o wersji dla komputerów osobistych

Halo Infinite dla blaszaków ma być projektem dopracowanym oraz z pełnym wsparciem deweloperów. Nie ma to być zwykły port.

@ 23.10.2021, 08:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Halo Infinite - twórcy opowiadają o wersji dla komputerów osobistych

Halo Infinite to jedna z najważniejszych premier Microsoftu. Przedsięwzięcie zadebiutuje z początkiem grudnia bieżącego roku, a jeśli chcielibyście już teraz spojrzeć na to, czego możecie się spodziewać w przypadku wersji PC, macie ku temu wyśmienitą okazję. W sieci pojawił się bowiem nowy zwiastun.

Wideo, które znajdziecie w treści niniejszej wiadomości to swoisty przegląd mechaniki rozrywki oraz opcji dostępnych w Halo Infinite. Chodzi w tym przypadku dokładnie o wydanie przeznaczone dla komputerów osobistych, które będzie wspierać między innymi monitory Ultrawide, wysoką rozdzielczość oraz liczbę klatek na sekundę.

Halo Infinite dla PC poświęcono dużo czasu, a dzięki temu wariant ten ma otrzymać możliwie największe i najlepsze wsparcie. Przełoży się to natomiast na wysokiej jakości oprawę, niskie opóźnienie, system do walki z oszustami, a także kilka schematów klawiszologii. O tym wszystkim opowiadają twórcy.

Premiera Halo Infinite zaplanowana została na 8 grudnia, a grać będziemy wówczas na PC, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Będzie ono dostępne w Xbox Game Pass na konsolach oraz PC. Jeśli rozważacie zakup wersji dla komputerów osobistych, koniecznie spójrzcie na jej wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?