Nowa aktualizacja systemu Xbox wprowadza m.in. dashboard 4K

Na konsolach Xbox One i Xbox Series X|S pojawiła się długo wyczekiwana aktualizacja oprogramowania, która od teraz pozwoli m.in. na zmniejszenie jasności przycisków Xbox na kontrolerze i samym urządzeniu, a także wprowadza dashboard w rozdzielczości 4K.

@ 22.10.2021, 15:08
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
xbox one, xbox x/s

Nowa aktualizacja systemu Xbox wprowadza m.in. dashboard 4K

Wczoraj, 22 października, do wszystkich posiadaczy konsol Xbox One i Xbox Series X|S trafiła najnowsza aktualizacja systemu wprowadzająca kilka istotnych zmian. Przede wszystkim pojawiła się wreszcie opcja wyłączenia lub przygaszenia bardzo jasnych Xboksowych przycisków na padzie oraz konsoli!

Październikowa łatka systemu Xbox oferuje kilka oczekiwanych funkcjonalności. Pierwszą z nich jest wspomniana możliwość wyłączenia lub zmniejszenia natężenia, z jaką świecą się oba Xboksowe przyciski - ten na konsoli oraz kontrolerze. Oprócz tego posiadacze ekranów z rozdzielczością 4K wreszcie mogą się cieszyć nowej jakości dashboardem - bez postrzępionych i niewyraźnych rogów. Ostatnim "ficzerem" jest zaś możliwość przygaszenia ekranu, co szczególnie przydaje się podczas nocnych sesji.

Update waży około 700 MB i już powinna być możliwa do pobrania na Waszej konsoli.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?