Animal Crossing: New Horizons otrzyma duży dodatek Happy Home Paradise

Nintendo zapowiedziało pierwsze duże rozszerzenie dla najnowszego Animal Crossing. Dodatek Happy Home Paradise zadebiutuje już w listopadzie!

@ 15.10.2021, 17:19
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch

Animal Crossing: New Horizons otrzyma duży dodatek Happy Home Paradise

Dostępne na rynku od marca zeszłego roku Animal Crossing: New Horizons cieszy się nieustającą popularnością wśród posiadaczy Nintendo Switch. Nic więc dziwnego, że Nintendo przyszykowało duże rozszerzenie do gry - DLC Happy Home Paradise zadebiutuje w cyfrowej dystrybucji już 5 listopada! Dodatek wyceniono na 24.99$ (około 98 zł).

Jednocześnie wraz z premierą rozszerzenia zadebiutuje też listopadowa aktualizacja gry, która będzie zarazem ostatnim darmowym updatem. W jego ramach Brewster otworzy specjalną kawiarnię, którą odnajdziecie w muzeum - oczywiście najpierw trzeba będzie wykonać dla niego kilka zadań. Z innych nowości, do receptur DYI dołączy Cooking, czyli gotowanie. Z wyhodowanych marchewek, pomidorów czy pszenicy będziemy mogli przygotować świeże posiłki.

Ponadto od teraz kopiąc w ziemi będziemy w stanie zdobyć nie tylko skamieliny, ale też "gyroid" - specjalne przedmioty, które wydobywają z siebie rozmaite dźwięki. Z kolei Knapp zabierze nas swoją łodzią na rozmaite wyspy, śpiewając po drodze szanty. Wśród nowych wysp znajdziemy takie z unikatową roślinnością, lub też inne, na których pora roku zmienia się wraz z upływem dnia.

Jeśli chodzi o dodatek Happy Home Paradise, skupi się on na ozdabianiu domów. Więcej szczegółów na jego temat zdradza poniższa, 10-minutowa prezentacja.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?