Animal Crossing: New Horizons (SWITCH) - okladka

Animal Crossing: New Horizons (SWITCH)

Premiera:
20 marca 2020
Premiera PL:
20 marca 2020
Platformy:
Gatunek:
Symulacja
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Animal Crossing: New Horizons (SWITCH)
Dirian @ 18:48 31.01.2020
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Animal Crossing: New Horizons to kolejna odsłona popularnej serii gier od Nintendo. Tytuł od podstaw powstał z myślą o Nintendo Switch.

Rozgrywka w Animal Crossing: New Horizons polega w głównej mierze na budowaniu wioski w krainie zwierzaków z ludzkimi cechami. To pewna nowość, bowiem w poprzednich odsłonach trafialiśmy już do zamieszkałej lokacji.

Na potrzeby gry twórcy przygotowali szereg powiązanych ze sobą mechanizmów. Żeby zabrać się za konstruowanie, będziemy musieli pozyskać surowce i wytworzyć najpierw narzędzia. Gra oferuje sporą wolność, w efekcie czego możemy konstruować rozmaite przedmioty i konstrukcje według własnego widzimisię. Niczym w serii The Sims udostępniono nam szereg przedmiotów, które możemy wykorzystać do dekoracji.

Oprócz tego w Animal Crossing: New Horizons czeka na nas też sporo mini-gier. czy rozmów z napotkanymi postaciami. 

Ciekawostką jest, że gra - podobnie jak poprzednie odsłony serii - wiąże pory roku z tymi, jakie obowiązują aktualnie w strefie czasowej w której przebywamy. Jeśli u nas panuje więc zima, to w grze będziemy zewsząd zasypani śniegiem. Dla niecierpliwych istnieje jednak możliwość przeniesienia się na inną półkulę.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z Animal Crossing: New Horizons (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?