Animal Crossing: New Horizon debiutuje na Nintendo Switch!

Kolejna wysoko oceniana gra na Switcha.

@ 20.03.2020, 17:39
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch

Animal Crossing: New Horizon debiutuje na Nintendo Switch!

Gry wydawane pod banderą Nintendo mają do siebie to, że większość z nich zgarnia oceny raczej nie schodzące poniżej solidnego 8/10. Najnowsze Animal Crossing: New Horizons celuje w górną granicę tej wąskiej skali. Gra ma dziś swoją premierę - także w Polsce!

Tytuł zbiera rewelacyjne oceny, czego potwierdzeniem jest aż 91 punktów uzyskanych z 52 recenzji na platformie metacritic.com. Wiele z tych ocen to soczyste 10/10, a żaden z tekstów nie zszedł poniżej noty 8/10. Cóż, to chyba mówi samo za siebie z jak udanym tytułem mamy do czynienia.

Rozgrywka w Animal Crossing: New Horizons polega w głównej mierze na budowaniu wioski w krainie zwierzaków z ludzkimi cechami. Zaczynamy w namiocie, by z czasem poznawać nowych towarzyszy i rozbudowywać swoje otoczenie.

Na potrzeby gry twórcy przygotowali szereg powiązanych ze sobą mechanizmów. Żeby zabrać się za konstruowanie, będziemy musieli pozyskać surowce i wytworzyć najpierw narzędzia. Gra oferuje sporą wolność, w efekcie czego możemy konstruować rozmaite przedmioty i konstrukcje według własnego widzimisię. Niczym w serii The Sims udostępniono nam szereg przedmiotów, które możemy wykorzystać do dekoracji.

Naszą recenzję Animal Crossing: New Horizons - pisaną z punktu widzenia osoby, która z serią nie miała nigdy do czynienia - przeczytacie na dniach!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?