Animal Crossing: New Horizons - aktualizacja pozwalająca nurkować już dostępna!

Kolejna darmowa aktualizacja przynosi nowe atrakcje.

@ 03.07.2020, 19:40
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch

Animal Crossing: New Horizons - aktualizacja pozwalająca nurkować już dostępna!

Firma Nintendo nie zwalnia tempa, publikując kolejną darmową aktualizację dla fenomenalnie przyjętego przez graczy Animal Crossing: New Horizons. Patch jest oznaczony numerkiem 1.3.0.

Aktualizacja wprowadza do gry nowe atrakcje. Największą z nich jest możliwość ubrania się w strój pływacki i wskoczenia do oceanu, w którym możemy nawet nurkować! Jednocześnie będziemy mogli złapać różne podwodne kreatury, które - standardowo - sprzedamy lub przekażemy do muzeum, by następnie podziwiać je w jednym z licznych akwariów.

Ponadto na naszą wyspę zawitają nowi NPC, mający dla nas kolejne zlecenia i zadania. Wraz z aktualizacją pojawiły się też nowe przedmioty do zakupienia za Nook Miles, a także liczne nowe przedmioty sezonowe, dostępne tylko przez okres letni.

Patch 1.3.0. nazwano "Free Summer Update - Wave 1" co najpewniej oznacza, że w drodze jest przynajmniej jeszcze jedna aktualizacja poświęcona sezonowi letniemu. Oprócz nowych atrakcji, łatka naprawia też drobne błędy i wprowadza garść poprawek.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?