Disco Elysium - The Final Cut dostępne na konsolach Xbox i Switch

Disco Elysium - The Final Cut wreszcie nabędziecie nie tylko na PC i PlayStation. Tytuł miał swoją premierę także na Xboksach oraz Switchu.

@ 12.10.2021, 22:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Disco Elysium - The Final Cut dostępne na konsolach Xbox i Switch

Disco Elysium to bardzo udana gra RPG, która od 2019 roku dostępna jest dla posiadaczy komputerów osobistych, a z początkiem roku bieżącego zadebiutowało ono także na konsolach PlayStation. Jeśli żadna z tych platform do Was nie przemawia, być może skusicie się na zakup Disco Elysium - The Final Cut w wersji przeznaczonej dla Xboksów bądź Switcha?

Disco Elysium - The Final Cut, czyli specjalne wzbogacone wydanie pierwowzoru, dostępne jest już na konsolach Xbox One, Xbox Series X|S oraz Switch. Jak wspomniałem, mówimy tu o wersji finalnej, czyli posiadającej między innymi pełny voice over, a także wszelkie opublikowane do tej pory aktualizacje i dodatki. To wydanie kompletne, zdecydowanie najlepsze, jakie można posiadać. Żeby nie było, takie samo kupicie na PC i PlayStation.

Wracając do Disco Elysium - The Final Cut dla Xboksow oraz Switcha, poniżej możecie spojrzeć na jego zwiastun premierowy. Koniecznie się z nim zapoznajcie. Jeśli mimo wszystko wolicie PC, spójrzcie też na wymagania sprzętowe tejże wersji - lepiej mieć pewność, że Wasz blaszak podoła wyzwaniu.


Sprawdź także:
Disco Elysium

Disco Elysium

Premiera: 15 października 2019
XBOX X/S, XBOX ONE, PC, PS4, PS5, SWITCH

Disco Elysium to klasyczna gra RPG z rzutem izometrycznym stworzona na wzór największych hitów gatunku. Za jej produkcją stoi estońskie studio ZA/UM.Akcja gry ma miejsce ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?