Epic Games Store - startuje świąteczna wyprzedaż. Darmowe gry i kupon na 40 zł

Na łamach sklepu Epic Games wystartowała właśnie świąteczna promocja. W jej ramach nie tylko kupimy taniej gry, ale też codziennie otrzymamy jeden darmowy tytuł. Co więcej, każdy może odebrać darmowy kupon na 40 zł.

@ 16.12.2021, 17:44
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Epic Games Store - startuje świąteczna wyprzedaż. Darmowe gry i kupon na 40 zł

Święta tuż tuż, więc na Epic Games Store wystartowała świąteczna wyprzedaż. W jej ramach przeceniono setki tytułów (oraz dodatków do nich), w tym najnowsze hity jak Far Cry 6 czy Marvel's Guardians of the Galaxy. Promocja potrwa do 6 stycznia 2022 roku.

Co ważne, już dzisiaj możemy odebrać kupon na zakupy, obniżający cenę o 40 zł. Jest on aktywny dla gier kosztujących od 59,99 zł. Dzięki niemu możemy nabyć chociażby Disco Elysium - The Final Cut za zaledwie 22,55 zł! Przypomnijmy, że gra niedawno została zaktualizowana o polską wersję językową. Jakby tego było mało, kupon odnawia się po zakupie kwalifikującej się do promocji gry - gdy dokonamy transakcji, otrzymamy kolejny bon!

Jednocześnie na Epic Games Store codziennie rozdawana będzie jedna darmowa gra przez okres trwania promocji. Promocja rozpoczyna się dziś, a darmowym tytułem jest Shenmue III. Grę możemy odebrać przez najbliższe 24 godziny.


Sprawdź także:
Disco Elysium

Disco Elysium

Premiera: 15 października 2019
XBOX X/S, XBOX ONE, PC, PS4, PS5, SWITCH

Disco Elysium to klasyczna gra RPG z rzutem izometrycznym stworzona na wzór największych hitów gatunku. Za jej produkcją stoi estońskie studio ZA/UM.Akcja gry ma miejsce ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?